Transformers

Transformers oyuncak modelleri, Transformers çizgi filminin figürlerinden oluşturulmuştur. Kız ya da erkeklerin severek izlediği severek izlediği bu çizgi filmde farklı figürlerden dönüşerek robota dönüşen karakterler yer almaktadır. Macera ve gerilim dolu bir çizgi film olan bu seri, çocukların aksiyon dolu, heyecanlı ve eğlenebileceği bir oyun deneyimi yaşayabilmelerine olanak sağlayabilecektir. Markanın tüm oyuncak figürleri orijinal olmakla birlikte, çocukların sağlıklı bir kullanım sağlayabilmesi amacıyla kaliteli plastik malzemesi ile oluşturulmuştur.

Transformers Dönüşen Oyuncaklarla Eğlenceli Bir Deneyim

Transformers oyuncağı seçeneklerinden biri olan Mighty Muggs serisi, adeta baş döndürecek bir oyuncaktır.  Bu figürün tepesine hafifçe bastırıldığında Prime bölümü dönerek üç farklı yüz ifadesini ortaya çıkarabiliyor. 9.5 cm olan bu oyuncak, özel kutusunun içerisinde saklanabilecektir. 5 yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygun olan bu oyuncak, ebeveyn kontrolünde 2-5 yaş arasında da tercih edilebilecektir.

Transformers Optimus prime oyuncakları arasında yer alan Cyberverse serisi devasa görüntüsü ile çocukları büyülüyor. Filmlerin hafızalara kazınan hareketlerini gerçeğe dönüştüren bu oyuncak, çocukların aksiyon dolu dakikalar geçirebilmesine yardımcı olabilecek. 11.5 cm boyundaki bu robot tek bir tuşa basıldığında hızlı bir şekilde kusursuz bir arabaya dönüştürülebilecektir. Kendine özgü saldırı hareketleri bulunan Cyberverse, sağlam yapısı ile uzun yıllar çocuğunuzun en sevdiği oyuncaklardan birisi olacak.

Birbirinden Farklı Seçeneklerle Transformers Oyuncakları

Transformers oyuncak araba modellerinden biri olan Crowbar, 3 numaralı serinin baş kahramanlarından birisidir. Çizgi filmde sert ve künt hareketleri ile tanınan bu kahraman bonus figürü, tek bir tuş ile büyük bir robota dönüşebilecektir. Çok hareketli ve farklı güçleri bulunan bu oyuncak, çocuklarınızın en sevdikleri arasında yerini alacak. Transformers 4 oyuncakları arasında bulunan Resque Bots, yeni bir karakter olup çocukların sevgisini kısa zamanda kazanabilmiştir.

Tek bir hareketle araç ya da robota dönüşen bu oyuncak, tam bir kahraman savaşçıdır. 2-4 yaş çocukların bile ebeveyn kontrolünde oynayabileceği bu oyuncak, çocukların hayal gücüne olumlu katkılarda bulunacaktır. Transformers oyuncak fiyatları seçilen ürün ve özelliğine bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Sayfamız üzerinden tüm figürleri inceleyerek fiyatları ve özellikleri hakkındaki tüm detayları inceleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.