1 2 >

Hot Wheels

Hot Wheels geniş ürün yelpazesi ve kaliteli malzeme içeriği ile dikkat çeken bir oyuncak markasıdır. Dünyanın tercih edilen en önemli markalarından biri olan Hot Wheels, dayanıklılığı ve farklı tasarımları ile de kullanıcılarından tam not alabilmektedir. Çocukların ve ebeveynlerin güvenle tercih ettiği bu marka sektörde 50 yılı aşkın bir süredir popülaritesini koruyabilmektedir.

Hot Wheels Oyuncakları Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ürün çeşitliliği, yaratıcı tasarımları ile çocukların hayal gücünü geliştiren markada hemen her içerikte seçeneğin bulunduğunu söyleyebilmek mümkün olacaktır. Hot Wheels yarış pisti, arabalarla eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabilmek için en etkili yoldur. Arabalarını hedef tuzağına düşen oyuncular puanlarını artıracaktır. Arabalar ileri geri zıplatılarak tuzağa düşürülmeye çalışılacak ve bu sıra dışı oyun oldukça keyif verici olacaktır.

4 yaş ve üzeri çocukların severek oynayabileceği bu oyun malzeme kalitesi ile dayanıklı olduğunu kanıtlayabilecektir.  Hot Wheels oyuncak seçeneklerinden biri olan 5’li araba seti, 5 farklı ve estetik arabadan oluşturulmuştur. İnce ayrıntılara ve özgün hatlara yer verilen bu arabalar gerçeği ile oldukça benzerdir. Hızlı döner tekerlekleri sayesinde bu arabaları sürmek çok konforlu olurken, modern tasarımları çocukların fazlasıyla zevkine hitap edebilecektir. 5’li setin içerisinde daima farklı modellerin kombinleri yapılmıştır.

Zengin Oyuncak Seçeneği ile Hot Wheels…

Hot Wheels tekli araba modellerinde en çok ilgi çeken tasarımlar renk değiştirme özelliği bulunanlardır. Bu arabalar soğuk ortamlarda daha koyu, sıcak ortamlarda ise daha açık renge dönüşebilecektir. Böylece çocuklar tek bir araba ile iki farklı temalı arabaya sahip olabileceklerdir. Hot Wheels tır, olağanüstü özelliklere sahip kusursuz bir oyuncaktır. Genişleyebilen alt kademe sayesinde bu tır, 50 farklı mini boy araç taşıyabilecektir.

Tırın arkasındaki rampa bölümü kapatılarak, bu araç standart bir araca döndürülebilecektir. Sürücü kabini açıldığında ise bu araç 2 farklı aracı daha taşıyabilecek konuma getirilebilecektir. Özellikle tırlara ilgi duyan çocukların dikkatini çekebilecek bu oyuncak 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur. Hot Wheels araba fiyatları seçilen ürün ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Sayfamız üzerinden beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek, uygun ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.