1

Woody

Woody; eğitici ahşap oyuncak içeriklerinin yer aldığı bir markadır. Ahşap oyuncaklar özellikle bebek ve okul öncesi dönemdeki çocukların gelişim sürecine olumlu katkılarda bulunmaktadır. Ahşap oyuncaklar, sağlıklı malzeme içeriğine sahip olduğu için çocuğun sağlığını olumsuz etkilemeyecektir.

Yine bu oyuncak türleri temizlenme konusunda da oldukça kolaydır. Silinmeyle bile tüm kirinden ve mikroorganizmalarından arınabilecektir. Bunun yanı sıra dağılması, parçalanması ve zarar görmesi olanaksız olduğu için, bu oyuncaklar diğer oyuncaklara nazaran çok daha uzun ömürlüdür.

Woddy Oyuncak Modelleri ile Çocuğunuzun Sağlığını Koruyun…

Woody ahşap bloklar birbirinden farklı parça kapasitesine sahiptir. Tamamen %100 ahşap malzemeden oluşturulan bu oyuncak, çocukların sağlığını olumlu yönde etkileyecektir. Parçalar şekil ve büyüklük bazında farklı olacağı için, çocuklar büyük-küçük ya da farklı kavramlarını algılayabilecektir. Bloklar istediği gibi inşa edilebilecek ya da çocuğun hayal gücü doğrultusunda bambaşka şekiller dizayn edilebilecektir.

Woody ahşap puzzle oyuncaklar ise, sağlamlığı ile tercih edilebilir seçenekler arasındadır. Markanın karakter skalası oldukça geniş olduğu için, çocukların ilgisine yönelik seçimler yapılabilmesi mümkündür. Ahşap olması nedeniyle kolayca yerine oturan bu puzzle parçalarının zarar görmesi de söz konusu değildir. Öz güven, sabır ve zeka gelişimini destekleyen bu puzzleler, el-göz koordinasyonlarının gelişiminde de olumlu katkılar sağlayacaktır.

Çocukların Zeka Gelişimini Destekleyen Woddy Oyuncakları

Woddy ahşap bultak geometrik şekil yerleştirme oyuncakları, farklı şekillerin ayırt edilmesi konusunda destekleyicidir. Çocuklara farklı ve benzer kavramları öğreten bu oyuncaklar el-göz ve dikkat gelişimine yardımcı olabilecektir. Woody ahşap ksilofon, çocukların ses üretebilmesine yardımcı olan bir oyuncak türüdür. Dayanıklı ahşap ve alüminyum malzeme içeriğinden oluşan bu ürün, ritim ve denge duygusunu geliştirebilmektedir.

Markada yalnızca ahşap malzeme içerikli oyuncaklar bulunmamaktadır. Woddy oyuncak peluş modelleri, yumuşacık formu ile çocukları sarıp sarmalayacaktır. İster oyun, ister uyku arkadaşı ya da süs olarak tercih edilebilecek pelüş oyuncaklar yumuşak ve sağlıklı içeriği ile kesinlikle zararsızdır. Her yaş grubuna hitap etmesi sebebiyle uzun yıllar kullanılabilecektir. Pelüş oyuncak modellerinde her çocuğa uyun karakter içeriği bulunabilecektir. Woddy markasına ait tüm pelüş ve ahşap oyuncak seçeneklerine ulaşabilmek için, sayfamızı detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.