My Little Pony

Bir çizgi film karakteri olan My Little Pony, küçük ya da büyük fark etmeksizin tüm çocukların ilgisini çekebilmektedir. Pony’lerin yaşantısını, arkadaşlıkları ve iyilik uğruna göze aldıklarını konu edinen bu çizgi film, çocukların olumlu duygularını pekiştirebilecektir. Çocuklar üzerinde olumlu etkiler bıraktığı bilinen bu çizgi filmin bugün birçok oyuncağı oluşturulmuştur. Bu oyuncaklar hem çizgi film sahnelerinin yeniden yaratılarak, hayal gücünün daha ileri bir seviyeye taşınabilmesine yardımcı olabilecektir.

Çocukların Sevimli Kahramanı: My Little Pony!

My Little Pony oyuncakları en ucuz modellerinden biri olan, koleksiyon seti tüm Pony’leri bir araya getirebilmektedir. Mini formda tasarlanan 6 farklı Pony’e sahip olan çocuklar dilediği oyunu kurarak keyifli vakit geçirebileceklerdir. Yumuşak malzeme içeriği bulunan bu figürler, sağlık açısından da hiçbir risk taşımayacaktır. My Little

Pony figürleri 6 cm’lik küçük boyutlara sahip olması nedeniyle, 4 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için önerilmektedir. My Little Pony figür, Rainbow Dash saçları ve saç aksesuarları ile çok beğenilmektedir. Rengarenk saçları bulunan bu sevimli figür, arkadaşlık sihirlidir. Güzelliği ve kalitesi ile öne çıkan bu figür 7.5 cm’dir. 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygun bu figür çocukların keyifli zaman geçirebilmesine yardımcı olacaktır.

My Little Pony Oyuncakları Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

My Little Pony oyuncak evi, kitap gibi açılabilen görünümü ile sıra dışı bir oyuncaktır. Her sayfada bir tema yer alırken, aksesuarlar ve kıyafetlerin dolu olduğu bu evdir. Bu eve sahip olan çocuklar Pony’leri istediği gibi giydirebilecek ve birbirinden farklı aksesuarlar takarak eğlenebileceklerdir. Oyun bittikten sonra set kapatılarak kullanımı sonlandırılabilecektir. Bu evin içerisinde 1 My Little Pony ve 20 farklı aksesuar bulunmaktadır.

My Little Pony konuşan oyuncak, 15 cm uzunluğundadır. Bu figürün gövde kısmına bastırıldığında Türkçe konuşabilecektir. Bu figür 25’ten fazla Türkçe kelime konuşabilecektir. Arkadaşlığın ne olduğunu bilen My Little Pony figür aynı zamanda hikayeler anlatabilecektir. Sizde çocuklarınızın müptelası olacağı My Little Pony oyuncak modellerini detaylı olarak incelemek isterseniz, sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.