• 150TL ve üzeri
  Kargo Bedava
 • 15:00’a kadar
  Aynı Gün Kargo
 • Kredi Kartı İle
  Kapıda Ödeme
Dvf50 Barbie Kariyer Bebekler
Dvf50 Barbie Kariyer Bebekler
Dvf50 Barbie Kariyer Bebekler
Dvf50 Barbie Kariyer Bebekler
Dvf50 Barbie Kariyer Bebekler

Barbie Kariyer Bebek Boksör (NETGJL64)

Fiyat : ₺79,99(KDV Dahil)
₺7,33 'den başlayan taksitlerle
Barbie Boksör bebeği ile rekabetçi eğlence dünyasını keşfedin! Hızlı hareket etmeyi seviyorsanız, bir boksör olabilirsiniz! Barbie Boksör bebeği, üstü Barbie grafiği, gümüş ve altın
metalik boks şortu ve üstünde "Barbie" yazan şık bir boks kıyafeti giyiyor. Öyleyse, pembe boks eldivenleriyle birlikte gelen büyük Barbie Boksör bebeğine hazır olun! Boksörler çok güçlü,
çevik ve hızlıdırlar ve yumruk, çengel ve aparkat gibi teknikleri kullanırlar. Çocuklar, Barbie Boksör bebeğiyle yaratıcı ifade ve hikaye anlatma eğlencesi için sonsuz olasılıkları sevecekler.
Barbie Boksör bebek ve pembe boks eldivenleri dahildir. 3 yaş ve üzeri için uygundur. Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler değişiklik gösterebilir.
 • Barbie Boksör bebeği ile boksör olabilirsiniz!
 • Kısa üstü Barbie grafiği, gümüş ve altın metalik boks şortu içeren bir kıyafetle Barbie Boksör bebeği antrenmana hazır. Pembe boks eldivenleri Barbie Boksör bebeğini rekabete meydan okumaya hazır hale getiriyor!
 • Çocuklar, Barbie Boksör bebekle yaratıcı ifade ve hikaye anlatma eğlencesi için sonsuz olasılıkları sevecekler.  Özellikle spor ve zindelikle ilgilenen 3 yaş ve üstü çocuklar için harika bir hediye!
 • Kutu Ölçüsü: 32,5 cm x 11,5 cm.
Materyal
ABS Plastik
Üretim Yeri
Endonezya
Yaş
3+
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.