• 150TL ve üzeri
  Kargo Bedava
 • 15:00’a kadar
  Aynı Gün Kargo
 • Kredi Kartı İle
  Kapıda Ödeme
Barbie Yüz Bakımı Yapıyor Oyun Seti
Barbie Yüz Bakımı Yapıyor Oyun Seti
Barbie Yüz Bakımı Yapıyor Oyun Seti
Barbie Yüz Bakımı Yapıyor Oyun Seti
Barbie Yüz Bakımı Yapıyor Oyun Seti

Barbie Yüz Bakımı Yapıyor Oyun Seti (NETGJR84)

0,00
Para Puan : 0
Fiyat : ₺248,99(KDV Dahil)
₺22,83 'den başlayan taksitlerle

Barbie bebek kendine özen göstermek için en iyi yol arkadaşın olacak! Barbie'nin Yüz Bakımı Oyun Seti'nde Barbie bebek, çok sevdiği iyi hissetme yöntemlerinden biri olan yüz maskelerinin keyfini çıkarıyor. Sette, Barbie ve minik köpeğine yüz maskeleri oluşturmak için hamur ve kalıplar, çıkarılabilir lekeler oluşturan bir boya kalemi ve kızların bakım deneyimini eksiksiz yaşamaları için bir spa istasyonu bulunur. Bu oyun seti; Barbie bebek, bir yavru köpek, spa istasyonu, üç kutu Barbie oyun hamuru ve cilt bakımı oyununu tekrar tekrar oynamayı sağlayacak aksesuarlar ile sunulur. Başlangıç olarak Barbie bebeği ve yavru köpeğini koltuklarına oturtabilirsin. Ardından sete dahil olan boya kalemini kullanarak bebeğin yüzünde lekeler yaratabilirsin. Dönen istasyona yerleştirilen üç kaseye, oyun setine dahil olan üç farklı renkteki hamuru koyabilirsin. Seçtikleri renkte hamurdan bir parça al, ardından hamuru iki kalıptan birine yerleştir. Maskeyi tekrar hazırlamak için Barbie bebek ve yavru köpeği için birer kalıp bulunur. Maskeyi kalıptan çıkarıp bebeğin veya yavru köpeğin yüzüne yapışması için bastır. Bir süre sonra maskeyi çıkar ve bebeğin yüzünü havluyla sil. Lekeler ortadan kayboldu bile! Barbie'nin yüzü artık ışıl ışıl! Göz bantları, losyon şişesi ve havlu gibi temalı aksesuarlar; hikaye anlatma eğlencesini daha da keyifli kılıyor. Sette askılar, raflar ve tezgah gibi parçaları saklama alanları da bulunuyor. Barbie bebek spa bornozu ve terlik giyiyor. Dizleri ise dilediği gibi rahatlayabilmesi için bükülüyor. Kişisel bakımı öğrenmek ve yeni hikayeler yaratmak için Barbie'nin Sağlıklı Yaşam Serisi'ndeki tüm bebekleri koleksiyonuna ekleyebilirsin. Bornoz ve terlik giyen Barbie bebek, yavru köpek, saklama alanları ve kalıplarıyla spa istasyonu, üç kutu Barbie oyun hamuru, boya kalemi, koltuk, hayvan yatağı ve temalı aksesuarlar dahildir. Bebek tek başına ayakta duramaz. 3 yaş ve üzeri için uygundur. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

 • Yüz Bakımı Oyun Seti ile Barbie'nin sağlıklı yaşam aktivitelerine yardım ederken kişisel bakım pratiği yapabilir ve bununla ilgili deneyimler kazanabilirsin.
 • Bornoz ve terlik giyen Barbie bebek, yavru köpek, 2 kalıbıyla yüz maskesi istasyonu, 3 kutu renkli Barbie oyun hamuru, boya kalemi ve canlandırıcı cilt bakımı rutinini tekrarlama olanağı tanıyan 10'dan fazla aksesuar sete dahildir.
 • Spa istasyonunda saklama rafları ve askılar, ahşap görünümlü detaylar, Barbie bebek ve köpeği için birer kalıp ve dönen bir sehpa bulunur.
 • Kaseleri 3 farklı renkteki Barbie oyun hamuruyla doldur ve dönen istasyondaki boş alana yerleştir.
 • Yavru köpeği yatağına, Barbie bebeği ise arkaya yatırılabilen koltuğa oturt. Boya kalemini kullanarak bebeğin yüzünde lekeler oluştur.
 • Kutu Ölçüsü: 33 cm x 28 cm.
Materyal
ABS Plastik
Üretim Yeri
Endonezya
Yaş
3+
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.