₺99,99 KDV Dahil
₺139,90 KDV Dahil
₺119,99 KDV Dahil
₺154,90 KDV Dahil
1

Disney

Disney; ABD tarafından kurulmuş olan devasa bir animasyon platformudur. Bu platformun içerisinde birbirinden farklı ve eğlenceli karakterler yer almaktadır. Farklı konseptlerde tasarlanan animasyon filmleri, çocukların pek çok şey öğrenebilmesini ve keyifli zaman geçirebilmesini kolaylaştıracaktır. Her yaşa hitap eden Disney oyuncaklarında model içeriğinin epey geniş olduğunu söyleyebilmek mümkündür. Bunun yanı sıra güzelliği ile herkesin dikkatini çeken Disney karakterleri, yetişkinler tarafından dekoratif olarak da kullanılabilecektir.

Oyun Kurma Kabiliyetini Geliştiren Disney Karakterleri

Disney oyuncakları peluş, Minnie Mouse serinin en çok tercih edilen ürünleri arasındadır. 80 cm devasa boyu ile yalnızca çocuklar için değil, yetişkinler içinde güzel bir seçim olabilecektir. Lisanslı ve orijinal olarak tasarlanan bu üründe velboa kumaş içeriği kullanılmıştır. İç kısmında yer alan silikon elyaf oyuncağın ekstra yumuşak olmasını sağlamıştır. Antibakteriyel yapısı sayesinde yüzeyi silinerek kolayca kullanılabilecektir.

Disney figür oyuncaklar, sevilen Disney karakterlerinin figür haline getirilmiş halidir. Sürpriz kutuların içerisine konulan bu figürler çocuklar için çok gizemli olabilecektir. Her sürpriz kutunun içerisinde bir adet 5 cm boyunda figür yer almaktadır. Sürpriz kutular sayesinde figürleri biriktiren çocuklar kendi koleksiyonunu oluşturabileceklerdir. Küçük formda tasarlanmış bu figürler 4 yaş ve üzeri çocuklar için tercih edilebilecektir. Sağlam ve dayanıklı yapısı ile uzun yıllar saklanabilmesi mümkündür.

Çocukların Müptelası Oldukları Disney Karakterleri ile Koleksiyonunuzu Oluşturun!

Disney oyuncakları Prenses Elsa, kızların en çok sevdiği karakterlerden biridir. Karlar Ülkesinin güzeller güzeli kraliçesi Elsa giyimi, saçları ve çizmeleri ile herkesin beğenisini kazanabilecektir. Disney Frozen Anna ve Elsa bebek seti, 30 cm boyutundaki Anna ve Elsa’dan oluşturulmaktadır. Bu iki kardeşe bir arada sahip olan çocuklar dilediği oyunu kurarak, macera dolu günler geçirebileceklerdir.

Disney Channel oyuncakları içerisinde yer alan Rapunzel, güzelliği ile hikayelere bile konu olmuştur. Uzun sapsarı saçları ve güzelleri ile dillere destan olan Rapunzel’in peluş oyuncağına sahip olan çocuklar bu hikayeleri hayal gücü eşliğinde canlandırabileceklerdir. Birbirinden güzel ve etkileyici Disney oyuncakları için sayfamızı ziyaret edebilir, çocuğunuzun hayranı olduğu oyuncaklara sahip olabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.