1 2 3 ... 5 >

Anatolian

Anatolian; birbirinden farklı puzzle temalarının yer aldığı bir markadır. Geçmişten günümüze puzzleler çocukların en çok sevdiği oyuncak kategorilerinin başında gelmektedir. Puzzleler çocukların bazı parçalarla bir bütün oluşturmaya çalıştığı bir oyun türüdür. Puzzleler çocukların büyüme ve gelişim süreçlerinde kilit oyuncakların başında gelmektedir. Çocuklar bu oyunu kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilmek için dikkatini ve konsantrasyonunu oyuna vermelidir. Buda odaklanma problemlerini ortadan kaldıracaktır. Bunun yanında çocukların puzzle oyuncakları sayesinde el becerileri ve ince motor becerileri geliştirilebilecektir.

Anatolian Puzzle Modelleri ile Etkin Bir Oyun Deneyimi

Anatolian 500 parça puzzleler kategorinin en minimal ürünleri arasındadır. 10 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygun olan bu üründe farklı konseptler bulunmaktadır. Konseptlerde öne çıkan modellerden bir tanesi kelebeklerdir. Birbirinden farklı kelebek modellerinin yer alması, kelebek modellerinin tanınmasına da yardımcı olacaktır. Kalın karton kağıttan tasarlanan bu puzzlelerin bükülmesi, yırtılması ya da zarar görmesi olanaksızdır.

Anatolian 1000 parça puzzle modelleri ise daha çok yetişkinlerin kullanımına uygun bir seridir. 1000 farklı parçadan oluşan bu puzzle dikkat, deneyim ve sabır gerektirecektir. Kaliteli malzeme içeriğinin yanı sıra birbirinden farklı konsept içerikleri yer almaktadır. 1000 parçalı puzzle modellerinin en çok öne çıkan konsepti mutluluğun resmidir. Uluslararası ödülü bulunan bu resim insanın içini ısıtan bir görünüme sahiptir. 1000 parçayı tamamlayan kişiler, sonrasında puzzleyi streç film ile sararak tablo olarak da kullanabileceklerdir.

Anatolian Puzzle Modelleri ve Fiyatları

Anatolian puzzle 2000 parçalık modeller yetişkin ve puzzle konusunda profesyonel olan kişilerin kullanımı için uygun olacaktır. 2000 parçalık puzzle modellerinde öne çıkan bir konsept, Adrian Chesterman tarafından çekilmiş olan Güneş sistemi fotoğrafıdır. Güneş sisteminin sıra dışı görünüşünü konu edinen bu puzzle renk tonajlarının koyuluğu sebebiyle de oldukça zordur.

Anatolian puzzle 3000 parça ise bu konuda oldukça profesyonel kişilerin tercih edebileceği bir modeldir. Birbirinden farklı tema içeriğine sahip olduğu için kişiler ünlü sanatçıların kadrajından çıkan en güzel resmi bulabilme şansı bulabilecektir. Anatolian puzzle modelleri fiyatları seçilen ürüne ve ürünün parçasına göre farklılık gösterir. Sizde sayfamızı ziyaret ederek seçiminizi yapabilir, uygun fiyat içeriği ve güvenilir ödeme sistemleri ile beğendiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.