1

Sluban

Sluban; hemen her oyuncak modelinin bulunduğu kaliteli markalardan bir tanesi konumundadır. Çocukların gelişim sürecinde eğitici ve ilgisini çekebilecek oyuncakların tercih edilmesi oldukça önemlidir. Oyuncakta doğru seçimler yapıldığında çocuklar yalnızca kaliteli zaman geçirmekle kalmayıp sosyal, zihinsel ve psikolojik yönden gelişimleri desteklenebilecektir. Bunun bilinci ile pek çok oyuncak tasarımını üstlenen Sluban, uzun yıllardır oyuncak sektöründe tercih edilir bir markadır.

Geniş Ürün Yelpazesi ile Sluban Oyuncak Modelleri

Sluban eğlenceli bloklar, çocukların kaliteli zaman geçirebilmesine yardımcı olan bir oyuncaktır. Birbirinden farklı konsept içeriği ile oluşturulan bu legolar sayesinde çocuklar sevdiği ve ilgi duyduğu oyuncağa sahip olabilecektir. Farklı büyüklüklerdeki legolar, farklı parça içeriğine sahiptir. Lego yapısı sayesinde çocukların el- göz koordinasyonları ve dikkat algısının gelişimini destekleyebileceklerdir.

6 yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygun bu bloklar, kanserojen madde içermemesi sebebiyle güvenle tercih edilebilecektir. Sluban eğlenceli bloklar Town, ev konsepti ile oluşturulmuştur. Büyük- küçük farklı boy ve renkler ile tasarlanmış parçalarla oluşturulan oyuncak seti çocuklarda kavramlar arası ilişki ve renk kavramlarını algılamasına yardımcı olabilecektir. Dikkat yeteneğini geliştiren bu oyuncaklar sayesinde çocuklar zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaklardır.

Sluban Oyuncak Modelleri ile Çocuklarınızın Gelişimini Destekleyin!

Sluban mini handcraft, mini lego parçaları ile oldukça sevimlidir. Her sette farklı konsept ele alınmıştır. Konseptlere göre salon, yatak odası ve banyo içeriğine ulaşabilmek mümkündür. Yaratıcı parçalar çocukların ince motor becerileri ile el becerilerini geliştirebilmektedir. Sevimli aksesuarları ve rengarenk parçaları ile göze hitap eden Sluban mini handcraft, çocuklar tarafından çok sevilecektir.

Sluban lego oyuncaklardan birisi olan çiftlik seti, çocukların hayvan sevgisini aşılamak amacıyla oluşturulmuştur. Küçük parçalardan oluşan bu set sayesinde bir çiftlik düzeni oluşturulabilecektir. Oluşturulan bu çiftlik sayesinde çocuklar at, eşek, kuzu, inek, köpek gibi hayvanları tanıyabilecek ve hayvanlara ilgi duyabilecek. 6 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygun olan bu set, ebeveyn kontrolü eşliğinde daha küçük çocuklar için tercih edilebilir. Sayfamızı inceleyerek Sluban oyuncak modelleri arasından seçim yapabilir ve uygun fiyat içeriği ile anında sahip olabilirsiniz. 

Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.