ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Roblox

Roblox, her yaştan kişinin severek oynayabileceği çevrimiçi bir oyun türüdür. Bu oyunun kısa sürede bu kadar popüler olması ile birlikte, bu oyunun sevilen karakterlerinin figürleri oluşturulmuştur. Oluşturulan bu figürler çocukları oynamasını sağlayabileceği gibi, bu oyunun müptelası olan yetişkinlere de oyun karakterinden bir koleksiyon oluşturma fırsatı sunabilecektir. Sevimli ve sıra dışı görünümü ile öne çıkan bu figürler içerik bakımından oldukça fazla alternatife sahiptir.

Sevimli Görünüşü ile Roblox Figürlerinden Yeni Bir Koleksiyon Tasarlayın!

Roblox figür seti, tüm figürlere bir arada sahip olmak isteyen kişilerin tercih edebileceği bir oyuncaktır. 12-13 cm büyüklüğünde olan bu 6 figür bu oyunun en sevilen 6 karakterini yansıtmaktadır. Giyimi ve en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanmış bu karakterlerin en sevdikleri aksesuarlarda unutulmamıştır.

Kız ya da erkek tüm çocukların ya da yetişkinlerin tercih edebileceği bu oyuncak, 5 yaş üzeri çocukların kullanımı içindir. Kaliteli malzeme içeriği bulunan bu set, oynar eklem özelliği sayesinde kol ve bacak kısımlarından hareket ettirilebilecektir.

Roblox oyuncak kutusu olarak bilinen 4’lü set, 4 farklı figür ve onların 8 farklı aksesuar içeriğinden tasarlanmıştır. 7-8 cm mini boyu ile dikkat çeken bu figürler gerçek karakterleri ile birebir aynıdır. Oyuncakların mini boy oluşu sebebiyle 2-4 yaş arası çocuklara ancak ebeveyn kontrolünde verilmelidir. Şifreli bir oyun kutusu değildir.

Uygun Fiyat İçeriği ile Roblox Oyuncaklar

Roblox oyuncakları tekli olarak satın alabileceğiniz Anubis, farklı görüntüsü ile oyunda en çok dikkat çeken karakterlerden biridir. 1 adet figür iki adet aksesuarın çıktığı bu oyuncak koleksiyon oluşturmak isteyen kişilerin tercihleri arasındadır. Şifreli olan bu oyuncak 10-12 cm büyüklüğüne sahiptir.

Roblox figür içeriklerinden biri olan Circuit, oyunun ana karakterlerinden biridir. Bu nedenle oyunun müdavimi olan herkes, bu figüre koleksiyonun içerisinde yer vermek isteyecektir. Aksesuar içeriği bulunan bu paketin içerisinde bir adet şifre çıkacaktır.

Çıkan şifre oyun içerisinde kullanıldığında birbirinden güzel ödüllere sahip olabilecektir. Roblox oyuncakları geniş bir yelpazede oyun severlere sunulmuştur. Sayfamız üzerinden beğendiğiniz figürleri sepetinize ekleyerek, sizlerde koleksiyonunuzu oluşturabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.