• 150TL ve üzeri
  Kargo Bedava
 • 15:00’a kadar
  Aynı Gün Kargo
 • Kredi Kartı İle
  Kapıda Ödeme
Nerf Fortnite Ts Dart oyuncağı
Nerf Fortnite Ts Dart oyuncağı
Nerf Fortnite Ts Dart oyuncağı
Nerf Fortnite Ts Dart oyuncağı
Nerf Fortnite Ts Dart oyuncağı
Nerf Fortnite Ts Dart oyuncağı

Nerf Fortnite Ts Dart E7065 (NETE7065)

5,00
Para Puan : 0
Fiyat : ₺439,99(KDV Dahil)
₺40,34 'den başlayan taksitlerle

Nerf Fortnite TS ile gerçek hayatta Fortnite oynayın! Nerf Fortnite TS, popüler Fortnite video oyununda kullanılan ekipmandan ilham alınarak tasarlandı. Görünüm ve renkler, oyunda kullanılana benzetildi. Dahili şarjöre 4 adet dart yükleyin, Nerf'ü kurun, tetiği çekin ve dartı fırlatın. Kutuya, 8 adet orijinal Nerf MEGA dart dahil. Dipçikteki dart saklama haznesi sayesinde hızlı doldurma için 4 adet yedek dartı her zaman hazır tutabilirsiniz. OrijinalNerf dartları, uzun mesafeler için tasarlanmış, performans ve kalite yönünden test edilip onaylanmıştır. Pompalama hareketiyle dart atan ve kontrolün sizde olduğu bu Nerf Fortnite dart tabancasıyla kapalı ve açık alanda Fortnite aksiyonuna dalın. Gücünü sizden alır, pile gerek yoktur. 8 yaş ve üzeri için uygundur.

 • Bu TS dart tabancası, popüler Fortnite video oyununda kullanılan ekipmandan ilham alınarak tasarlandı.
 • 4 dart kapasiteli dart tabancasından pompalama hareketiyle dartları art arda fırlatın (gücünü sizden alır, pile gerek yoktur).
 • Kutuya 8 adet orijinal Nerf MEGA dart dahildir. Dipçikte 4 dartlık saklama haznesi bulunur; böylece hızlı doldurma için yedek dartları her zaman yakınınızda hazır tutabilirsiniz.
 • Orijinal Nerf Elite dartlar, uzun mesafeler için tasarlanmış, performans ve kalite yönünden test edilip onaylanmıştır.
 • Kutu Ölçüsü: 27,5 cm x 29 cm.
Materyal
Plastik
Pil Kullanımı
Yok
Üretim Yeri
Çin
Yaş
8+
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.