• 150TL ve üzeri
  Kargo Bedava
 • 15:00’a kadar
  Aynı Gün Kargo
 • Kredi Kartı İle
  Kapıda Ödeme
Yılbaşı Tombala oyuncağı
Yılbaşı Tombala oyuncağı
Yılbaşı Tombala oyuncağı
Yılbaşı Tombala oyuncağı

Yılbaşı Tombala (NETT40)

Fiyat : ₺6,99(KDV Dahil)
indirim sepette

Yılbaşı gecesinin vazgeçilmez eğlencesinde yıldız siz olun! Tombala taşlarını tombala kesesinin içine koyun. Torbadan numaraları kimin çekeceğini kararlaştırın ve bu kişiye içinde numaraların bulunduğu torbayı verin. Herkese birer tombala kartı ve numaraların üzerlerini kapatabilmeleri için karton kapatma pullarını bastırarak çıkarın ve 15 pul dağıtın. Eğer bir satır üzerindeki numaraların tamamını kapatırsanız, 1. çinko yapmış sayılırsınız. Bunu yüksek sesle bütün oyunculara duyurabilirsiniz. Kartınızdakı bütün numaraları kapatırsanız yüksek sesle ''Tombala'' demelisiniz! Çekilen numaralarla kartınızda kapattıklarınızın uyup uymadığını kontrol etmesi için, kartınızı numaraları çeken kişiye verin. Eğer uyuyorsa kazandınız demektir! Her seferinde farklı tombala kartlarını seçerek ya da isterseniz aynı kartınızla devam ederek, oyunu istediğiniz kadar oynayabilirsiniz.

 • Arkadaşlarınızı toplayın ve kazanmaya hazırlanın!
 • Pakette; 20 adet tombala kartı, 90 adet tombala taşı, 1 adet taş torbası, 1 adet numara kontrol tablası ve 1 adet takım kapatma pulu bulunur.
 • Kutu Ölçüsü: 17 cm x 17 cm.
Oyuncu Sayısı
2+
Üretim Yeri
Türkiye
Yaş
6+
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.