Welly

Welly oyuncak modelleri sayesinde çocuklarınız, bilişsel becerilerini geliştirirken zamanı etkin kullanabileceklerdir. Marka 10 yılı aşkın bir süredir birbirinden farklı araba modellerini, müşterilerine sunmaktadır. Arabalar tüm çocukların büyüme ve gelişme sürecine olumlu katkıda bulunan oyuncak türleri arasında yer almaktadır.

Çocukların motor becerilerini geliştiren bu arabalar sayesinde çocukların hayal gücü önemli ölçüde geliştirilebilecektir. Welly oyuncak markasında yer alan birbirinden farklı ve eğlenceli arabalar, yalnızca çocuklara hitap etmemekte olup araba modelleri ile koleksiyon yapan yetişkinlerinde ilgisini çekebilecektir.

Birbirinden Farklı Model Seçeneği Arasından Seçiminizi Yapın!

Welly araba modellerinin geniş bir yelpazede kullanıcılara sunulmuştur. Markanın geleceğe dönüş serisinin 3. Ürünüdür. 1:24 ölçekli bu arabanın tatminkar bir boy içeriğine sahip olduğunu söyleyebilmek mümkündür. Efsane görünümü ile oldukça etkileyici bu araba modeli kaliteli malzeme yapısı ile uzun yıllar kullanılabilecektir. Gri renkli arabanın jant kısmında kullanılan kırmızı renk, arabanın görüntüsünü daha da güzelleştirmiştir.

Arabanın kapı bölümleri oluşturulan mekanizması sayesinde yukarıya doğru açılabilmektedir. Welly 1:24 ölçekli araba serilerinden bir tanesi de Mclaren modelidir. 1900’lü yılların efsane araçlarından biri olan Mclaren serisi, küçültülerek çocukların keyifli zaman geçirebilmesi için elverişli bir hale getirilmiştir. Açılabilen kapıları ve kaputu bulunan araçlar die- cast olması sebebiyle oldukça dayanıklıdır. Bu nedenle seneler sonra bile ilk günkü kalitesi ile kullanılabilecektir.

Uygun Fiyat İçeriği ile Welly Oyuncak Arabalar Çebi Toys’ta…

Welly Diecast Türkiye modelleri arasında yer alan Porshe 911 modeli de, Porshe araç tutkunu çocuk ve yetişkinler için ideal bir seçim olabilecektir. 8 yaş ve üzeri çocuklar için önerilen bu araç, ebeveyn kontrolünde daha küçük çocuklar tarafından da kullanılabilecektir. Metal gövdeden tasarlanan ve Welly Diecast özelliği bulunan bu araç oldukça dayanıklıdır. Açılan kapıları ve bagajı ile oldukça etkileyici bir görünüm sunacaktır.

Welly 1:18 ölçekli olan Chevrolet modeli, bu araca ilgi duyan çocuk ve yetişkinler için tasarlanmıştır. 1953 modeli ile birebir tasarlanan bu aracın kapı ve kaput kısmı açılabilmektedir. Arabanın üretim sürecinde metal gövde kullanımı tercih edilmiştir. Welly araba modeli fiyatlarını incelemek ve koleksiyonunuzu oluşturabilmek için, sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.