1 2 3 ... 6 >

Vardem Oyuncak

Vardem oyuncak markası, geniş ürün yelpazesi ve kaliteli malzeme içeriği ile tüm çocukların ilgisini kazanabilecektir. Çocukların büyüme ve gelişimini etkileyen oyuncaklarda, doğru seçimler yapılması oldukça önemlidir. Hemen her seçeneği bulabileceğiniz Vardem markası özellikle tasarladığı araba modelleri ile bir adım öne çıkmaktadır. Eski ve yeni arabaların ölçeklendirilerek satışa sunulduğu bu marka yalnızca çocukların değil, koleksiyon yapmaktan hoşlanan yetişkinlerinde beğenisini kazanabilecektir.

Çocukların İlgisini Çekebilecek Vardem Oyunca Hareketli Araba Modelleri

Vardem oyuncak uzaktan kumandalı araba modelleri, kız erkek fark etmeksizin tüm çocukların sevebileceği bir oyuncaktır. Özel bir sistem ile tasarlanmış bu arabalar 50 metreye kadar hakimiyet sağlayarak aracın ileri, geri, sağa ya da sola gitmesine yardımcı olacaktır. 2.4 gHz hızı çocukları tatmin edebilecek kapasitededir.

1:16, 1:18,1:24 ya da 1:36 oranlarında küçültülerek tasarlanan bu araçlar çocukların seçimleri doğrultusunda tercih edilebilir. Fonksiyonelliği ile kullanıcısından tam not alan bu oyuncak, şarj edilebilen piller ile çalışmaktadır. Bu anlamda sürekli pil değiştirme gereksinimi duymadan konforlu bir şekilde kullanılabilir. Markada hemen her markaya ait araç modelleri ölçeklendirilerek, çocukların oynaması için tasarlanmıştır.

Bunun yanı sıra yalnızca araba değil, uzaktan kumandalı helikopter seçenekleri de mevcuttur.  Vardem akülü araba modelleri de küçük yaşta araba kullanmaktan hoşlanan tüm çocukların tercih edebileceği bir üründür. 12 ya da 6V güç alternatifleri bulunan bu minyatür araçlar, gerçek araba gibi pek çok manevranın yapılabilmesine elverişlidir.

Uygun Fiyat ve Sağlam Yapısı ile Vardem Oyuncak Çeşitleri

Vardem oyuncak bebek modelleri, tüm çocukların keyifli vakit geçirebilmesini sağlayabilecektir. Altını ıslatan bebekler ile oynayan çocuklar, bebeklerinin altını değiştirirken oldukça eğlenceli dakikalar geçirebileceklerdir. Konuşan bebekler ise çocuklara gün boyu arkadaşlık yaparken, günün her anında yanında olabilecektir. Kaliteli malzeme içeriğine sahip olduğu için bu bebekler, hiçbir zarar görmeden rahatlıkla kullanılabilir.

Vardem oyuncak lego çeşitleri ise çocukların el-göz koordinasyonları ve ince motor becerilerinin gelişimine katkı sağlar. Dikkat gerektiren bu yapboz sayesinde çocuklar sabretmeyi ve dikkatli hareket etme duygusunu kavrayabilecektir. Birbirinden farklı konseptler ile oluşturulan bu oyuncaklar, çocukların ilgisine göre tercih edilebilecektir. Sizde sayfamız üzerinden Vardem oyuncak markasının birbirinden farklı eğitici oyuncaklarına uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz. 

Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.