1

Trolls

Trolls oyuncak figürleri, çocukların sevdiği animasyon çizgi filmlerinden biri olan Trolls karakterleri ile oluşturulmuştur. Çocukların severek izlediği bu animasyon filmi dostluk, arkadaşlık, sevgi gibi kavramları öğrenebilmesine yardımcı olur. Birbirinden farklı olan bu karakterler, hemen her gün farklı bir maceraya atılarak keyifli vakit geçirebilmektedir. Hayal gücünü arttıran bu oyuncak, çocuklarda problem çözme ve neden-sonuç ilişkisi kurabilme kabiliyetini geliştirebilecektir. Malzeme içeriği sebebiyle uzun yıllar zarar görmeden sağlıklı bir kullanım sağlayabilir.

Sevimli Görüntüsü ile Çocukların Yeni Arkadaşları Trolls Oyuncak

Trolls oyuncakları arasında yer alan, Poppy pembe rengi ve sıra dışı saçları ile oldukça ilgi çekicidir.  20 cm boyundaki bu figür pelüş malzeme içeriği nedeniyle yumuşacıktır. Yukarıya doğru uzayan yumuşak saçları, çocukların cildine zarar vermeyen malzeme içeriğinden tasarlanmıştır. Mavi elbisesi ve özel tacı ile çocukların sevgilisi olan Poppy’nin karnına bastırıldığında, filmden kareleri hatırlatabilecek ses efektleri duyulabilecektir.

Trolls figür karakterlerinden biri olan Poppy Bust, gökkuşağı rengindeki saçları ile çok ilgi çekici! Farklı tarzlar yaratmayı çok seven çocukların ilk tercihi olan bu setin içerisinde Bust’un süslenebilmesi için özel aksesuar ve kıyafetlerde yer alıyor. Bu figürün en çok sevdiği tarağı ise aynı zamanda bir mikrofon. Mikrofonu eline alan Bust, tüm çocuklara keyifli dakikalar yaşatabilecek.

Rengarenk Kıyafetler ve Aksesuarlar ile Trolls Arkadaşlarını Süsle!

Troll oyuncakları içerisinde yer alan 2’li kaykay seti ile çocuklarınız çok eğlenecek. Mini formda tasarlanan bu iki karakter, kaykayları ile birlikte yeni maceralara atılıyor. Kaykayların üzerinde figürler durabilecek ve kaykaylar geriye doğru ittirildiğinde hızlı bir şekilde ileriye gidebilecektir. 4 yaş üzeri çocukların kullanımına uygun bu oyuncaklar, ebeveyn kontrolünde 2 yaş ve üzeri bebekler için tercih edilebilir.

Trolls oyuncak peluş modellerinden biri Biddgie, masmavi rengi ile oldukça ilgi çekicidir. Pelüş malzeme içeriği ile oldukça güzel olan bu bebek setinin iç kısmında saç şekillendirmek için tarak ve aksesuarlar yer almaktadır. Biddgie’nin en çok sevdiği aksesuarları kullanan çocuklar onu mutlu edebilecek ve onunla birlikte keyifli zaman geçirebileceklerdir. Birbirinden güzel daha pek çok Trolls karakteri, sayfamızda sizleri bekliyor.

Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.