Thomas Friends

Thomas Friends oyuncaklar; Thomas ve arkadaşları çizgi filminin karakterlerinden oluşturulmaktadır. Kurgusu ile çocukların en çok sevdiği çizgi filmlerden biri haline gelen Thomas ve arkadaşları, artık oyuncakları süsleyerek çocukların keyifli zaman geçirmesine imkan sağlıyor. Arkadaşlığı, fedakarlığı ve yardımseverliği aşılayan bu çizgi film, çocukların güzel duygularının pekiştirilmesine yardımcı olacaktır. Thomas Friends oyuncakları oldukça çeşitli olduğu için, çocuklar en sevdiği konsept sete sahip olabilecektir.

Çocukların Duygusal Gelişimi İçin Thomas Friends Oyun Setleri

Thomas oyuncakları arasında yer alan, Harold Thomas karakterinin en sevdiği arkadaşlarından biri olan helikopter figürüdür. Küçük ve tekerlekli formda tasarlanan bu oyuncak, özellikle minik çocuklar tarafından rahatça kavranarak oynanabilecektir. Kolayca itilerek kullanılabilen bu helikopter, çocukların zarar görmeyeceği sağlıklı plastik malzemeden oluşturulmuştur. 3 yaş üzeri çocukların kullanımına uygun olan bu oyuncak, ebeveyn kontrolünde daha küçük çocuklar tarafından da oynanabilir.

Thomas ve arkadaşları oyuncak modellerinden biri olan Victor figürü, aynı zamanda çizgi filmin ana karakteri olarak tanınır. Kaliteli plastik malzeme içeriği ile oluşturulan bu oyuncak sağlam yapısı sayesinde uzun yıllar çocuklarınızın en sevdiği oyuncaklardan biri olabilir. Çek bırak özelliği bulunan bu araba, geriye çekildiğinde otomatik olarak birkaç metre ileriye gidebilecektir. Çocuklar için oldukça keyif verici olan bu ürün, algılama düzeyini olumlu yönde etkileyebilecektir.

Thomas Friends Oyuncaklar Zengin İçeriği ve Uygun Fiyat Seçeneğiyle

Thomas& Friends motorlu kurtarma oyun seti, çocuklara heyecanlı bir kurtarma görevi veriyor. Dikey formda tasarlanmış tren yolu, trenlerinde dikey şekilde hareket etmesi nedeniyle yer çekimine meydan okuyacak. Engelleri kullanan trenleri kurtarmak isteyen çocuklar bu oyundan çok keyif alacaktır.

Thomas& Friends Trackmaster Ejderha Macerası oyun seti, çizgi filmdeki ejderha hikayelerini gerçeğe taşıyor. Bu set sayesinde çocukların hayal gücü olumlu gelişme gösterebilecektir. Heyecan verici bu oyunda Thomas ve arkadaşlarının kızgın alevlerden, çöken istasyondan daha pek çok engelden kurtulması gerekecek.

Birbirinden farklı parça içeriği ile oluşturulan bu set ile bu keyifli macerayı defalarca yaşayabilecektir. 6-7 yaş grubu çocukların kullanabileceği bu set, dayanıklı ve zararsız metaryallerden üretilmiştir. Sayfamız üzerinden Thomas ve arkadaşlarının birbirinden farklı figürlerine sahip olabilir, çocuklarınızı sevindirebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.