₺2.199,95 KDV Dahil
1 2 >

Sylvanian Families

Sylvanian Families animasyon çizgi filminden esinlenerek oluşturulan bu oyuncaklar çocukların bilişsel, sosyal ve psikolojik zekasının gelişimini destekleyecektir. Çocukların hayal gücüne seslenen bu sevimli aile, 3 yaş üzerindeki çocukların kendi senaryolarını yaratabilmesine imkan tanıyor. Doğa, aile ve sevgi teması ile oluşturulan bu animasyon filmi çocukların olumlu duygularını pekiştirebilmekte, temel ve sosyal becerileri kazanabilmesini destekleyebilmektedir.

Geniş Model Yelpazesi ile Sylvanian Families Setleri

Sylvanian Families oyuncak modelleri, hemen her çocuğun ilgisini çekebilecek zengin içeriğe sahiptir. 3’lü kedi seti ailesi, doğa içerisinde yaşayan oldukça keyifli bir ailedir. Setin içerisinde yer alan mobilya, kıyafet ve benzeri aksesuarları kullanan çocuk, hem onlar için keyifli bir yaşam alanı oluşturabilecek hem de dilediği tarzda giyinebilmelerini sağlayabilecektir.

Çocuklara sosyal beceri kazandırırken paylaşma, duyarlı olabilme ve fedakarlık temalarını işleyebilen bu oyuncaklar 3 yaş ve üzeri çocuklar için tercih edilebilir. Malzeme içeriği nedeniyle oral dönemde olan çocuklarda, ebeveyn kontrolünde bu oyuncak ile keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilecektir.

Sylvanian Families ev seti, 3 katlı devasa görünümü ile çocukların dikkatini çekebilecektir. Özel aksesuarlarla dolu bu ev sayesinde çocuklar zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak. Üç katlı bu ev yatak odası, mutfak ve salon formunda tasarlanmıştır. Dayanıklı malzeme içeriği bulunan bu oyuncak, hiçbir zarar görmeden yıllarca kullanılabilecektir.

Yeni Nesil Sylvanian Familias Setleri ile Çocuklar Daha Neşeli!

Sylvanian Families süpermarket seti, çocukların matematiksel zekasını geliştirecek. Bu dükkanda yer alan ürünleri satan ya da alan çocuklar keyifli zaman geçirebileceği gibi, sosyal beceri yeteneğini arttırabilecektir. Sylvanian Families okul seti, çocuklara okulu sevdirecek.

Okul, öğretmen ve öğrenci figürlerinden oluşan bu set sayesinde çocuklar öğretmen- öğrenci ilişkisini içeren senaryolar kurabilecek ve keyifli vakit geçirebilecektir. Tek katlı bu set içerisinde okula dair tüm aksesuarlara ulaşabilmekte mümkündür. Sylvanian Families setleri arasında piyano seti, çocukların işitsel zekasını geliştirebilmek amacıyla tasarlanmıştır.

Piyano, çalışma masası ve figürlerden oluşan bu set sayesinde çocuklar seslerin ritimlerini takip edebilecek ve denge kavramını algılayabilecektir. Sylvanian Families oyuncak fiyatları set ve set içeriğine göre farklılık gösterebilir. En güzel oyuncak setleri için sayfamızı ziyaret edebilir, beğendiğiniz ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.