Silverlit

Silverlit; helikopter, robot gibi sıra dışı oyuncakların yer aldığı bir markadır. Uzun zamandır çocukların ve yetişkinlerin ilgisini çeken bu oyuncaklar, günümüzde oldukça popülerdir. Çocuklarda ince motor gelişimini destekleyen bu oyuncaklar hareketli gövdesi sayesinde, çocukların gün içerisinde kaliteli zaman geçirmesine yardımcı olur. Birbirinden farklı oyuncak içeriğinin olması, her çocuğun zevkine uygun oyuncağı tercih edebilmesini sağlar.

Silverlit Oyuncak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Silverlit akıllı robot oyuncak Maze Breaker, kusursuz bir şekilde tasarlanmış bir üründür. Sesleri ve komutları algılayabilen bu robot sayesinde çocuklar ve yetişkinler bu robota istediklerini yaptırabileceklerdir. Tüm ince detaylarına kadar düşünülen bu robotlar, insan sesini de ayırt edebilmektedir.

Bu nedenle sesinize göre kim olduğunuzu belirleyebilecek, buna göre tüm isteklerinizi yerine getirebilecektir. Silverlit Macrobot ise, yine diğer robot modeli gibi tüm ses ve komutları algılayarak buna göre tüm istenilenleri yerine getirebilecektir. Eklem bölgelerinden hareket edebilen robot konuşabilmekte, yürüyebilmekte ve insanca bütün kabiliyetlerini yerine getirebilmektedir.

Silverlit robot oyuncak kadar ilgi çeken diğer bir ürün helikopterlerdir. Heli Sniper helikopter, otomatik havada kalma sistemi özelliğine sahiptir. 3 kanallı füze atışı yapabilen bu helikopter özel kumanda sistemi ile komutları algılayabilmektedir. Dış malzeme içeriği sayesinde dayanıklılığı ön plana çıkarılmıştır. Metrelerce havada süzülebilen bu oyuncak, çocukların ve yetişkinlerin en sevdiği aktivitelerden biri haline gelebilecektir.

Silverlit Oyuncak Modelleri ile Çocuklarınızın Keyifli Zaman Geçirebilecek!

Silverlit oyuncak helikopter, Hover Dragon otomatik havada kalma sistemi bulunan ve füze atabilme yeteneği var olan bir helikopterdir. Üst düzey hızı sayesinde havada süzülürken kendine hayran bırakabilecektir. Yetişkinlerinde keyifli zaman geçirmek amacıyla tercih ettiği bu oyuncaklar, insan sağlığını olumsuz etkileyen hiçbir metaryeli bünyesinde barındırmamaktadır.

Silverlit Hibrit helikopter modeli ise, şarjlı olarak kullanılabilmektedir. Şarjın doldurulması sonrasında kullanımı ortalama 1 saattir. 360 derece dönebilme özelliğinin yanı sıra otomatik havada kalma sistemi ile tasarlanmıştır. Kanatları, diğer eklenti ve aksesuarları bulunan bu oyuncak, hızı ve performansı ile göz doldurmaktadır.

Silverlit oyuncak helikopter yedek parça içeriğine sahip olduğu için herhangi bir arıza durumunda, yeniden eski performansına sahip olabilecektir. Sizde markanın ürünlerini inceleyebilir, ilginizi çeken oyuncakları sepetinize ekleyerek uygun ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.