1 2 >

Polly Pocket

Polly Pocket; çocukların severek izlediği çizgi film karakterlerinden biridir. Bu çizgi film karakteri sürekli maceralar peşinde koşan hayal gücü oldukça geniş olan sevimli bir kız çocuğudur. Tüm çocukların bu denli ilgisini çekmesi ile birlikte kısa zamanda pek çok oyuncak figürünün çıkmasına neden olmuştur. Polly Pocket oyuncaklarında oldukça geniş konsept içeriğinin bulunması, çocukların ilgisine yönelik seçimler yapabilmesini kolaylaştırabilmektedir.

Polly Pocket Oyuncakları ile Çocuklarınızı Sevindirin!

Polly Pocket oyuncakları arasında yer arkadaşlar serisi, eğlenceli bir maceranın kapılarını ardına kadar aralayabilecektir. 13 farklı karakteri bir araya getiren bu set, özellikle kız çocuklarının severek oynayabileceği bir oyuncak olacaktır. Bu figürlerin her biri güzel ve şık giyimleri ile dikkat çekicidir. Rengarenk görünümü bulunan bu bebek figürleri kaliteli ve sağlıklı malzeme içeriği ile oluşturulmuştur.

Polly Pocket en ucuz oyuncak içeriklerinden biri olan Hayvan Dostu seti, 1 adet Polly Pocket figürü ve tavşandan oluşturulmuştur. Hayvan sevgisini aşılayabilen bu mükemmel setin içerisinde birçok aksesuar içeriğinin yer aldığı da görülmektedir. Bu aksesuarları kullanan çocuklar, Polly Pocket’i ve tavşanını dilediği şekilde giydirebilecek ve süsleyebileceklerdir. Tavşanın yiyeceği su ve havucun bile düşünülen set 5 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur.

Polly Pocket Oyuncak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Polly Pocket evi, bu sevimli karakterin yaşadığı alanı çocuklarla buluşturabilmektedir. Bu devasa ev sayesinde çocuklar Polly Pocket’in günlük yaşantısı hakkında dilediği oyunu kurabileceklerdir. Bu evde 4 kat 5 farklı oda ve 11 farklı aksesuar yer almaktadır. Ev teması içerisinde yer alan bu aksesuarlar sayesinde bu figür ile ilgili birçok oyun kurularak keyifli vakit geçirilebilecektir.

Polly Pocket araba, teması bu figür ile araba maceraları yaşamak isteyen çocuklar için uygun olabilecektir. Pembe ve mor renkte tasarlanmış bu sportif aracın bagaj kısmında figür için özel olarak tasarlanan aksesuarlar bulunmaktadır. Araba içerisinde yer alan stickerları kullanan çocuklar bu stickerları her yere yapıştırarak eğlenebileceklerdir. Sayfamızda Polly Pocket markasına dair pek çok ürün seçeneği mevcuttur. Tüm ürünleri detaylı olarak inceleyerek, aradığınız ürüne anında sahip olabilirsiniz. 

Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.