1 2 3 >

Paw Patrol

Paw Patrol oyuncakları, bu animasyon filminin müptelası olan tüm çocukları çok sevindirebilecektir. Özellikle erkek çocuklarının severek oynadığı Paw Patrol oyuncakları birçok araba ve hayvanları bir araya getiren bir animasyon filmidir. Pek çok duygunun tema olarak işlendiği bu filmin oyuncakları çocukların gelişimine önemli katkılarda bulunabilmektedir. İnce- motor becerileri geliştiren bu oyuncaklar, dikkat ve konsantrasyon gibi kavramlar üzerinde de olumlu katkılarda bulunabilecektir.

Sevimli İçerikleri ile Öne Çıkan Paw Patrol Oyuncakları

Paw Patrol oyuncak orijinal seçeneklerden biri olan 6’lı figür araçlı setler kaliteli ve sağlıklı metaryallerden üretilmiştir. Çocuk sağlığını olumsuz etkileyen hiçbir madde barındırmaması sebebiyle tüm ebeveynler güvenle tercih edebilecektir. Çocukların severek oynadığı bu set 6 farklı renkteki araçlardan oluşmaktadır. Tüm araçların içerisinde birer figür yer almaktadır.

Oldukça hızlı giden bu arabalar çocukların keyifli zaman geçirebilmesini destekleyecektir. Bu oyuncaklar yapısı ve içeriği itibariyle 2-4 yaş arası çocuklar tarafından tercih edilebilir. Paw Patrol oyuncak en ucuz içeriklerden biri olan Banyo figürleri, çocukların banyo aktivitelerinde en yakın arkadaşı olabilecektir.

7 cm uzunlukta olan bu oyuncaklar oldukça yumuşak plastik malzeme içeriğinden tasarlanmıştır. Sıkıldığında ise ses çıkararak çocukların eğlenmesine yardımcı olabilmektedir. Banyoda kullanılan bu figürlerin su içerisinde zarar görmesi olanaksızdır. Eğlenceli ve yumuşak içeriği sayesinde banyolar daha keyifli bir hale gelebilecektir.

Paw Patrol Oyuncakları ile Çocuklarınız Güvende!

Paw Patrol gözetleme kulesi oyuncak, devasa boyu ile çocukların çok sevdiği bir oyundur. Üst kısımda yer alan figürler bu set sayesinde daha keyifli vakit geçirebilmekte ve çocukları fazlasıyla eğlendirebilmektedir. Paw Patrol görev araçları 9’lu set 9 farklı araçtan oluşmaktadır. Her bir araç birbirinden farklı renk içeriklerine sahiptir. Bu nedenle çocuklar renk kavramlarını kapsamlı bir şekilde öğrenebilecektir.

Birbirinden farklı olan araçlar sayesinde çocuklar araçların ne olduğunu ve şekillerinin ne olduğunu öğrenebilecektir. Bunun yanı sıra bu araçlarda türlü görev oyunları oluşturabilecek ve diledikleri gibi oyun kurabileceklerdir. Paw Patrol oyuncakları ürünün özellikleri ve içeriklerine göre değişebilmektedir. Sayfamız üzerinden markanın tüm ürünlerini filtreleyerek dilediğiniz ürünü seçebilir, aradığınız ürünü çocuklarınıza hediye edebilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.