ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Niloya

Niloya; sevimli bir kız çocuğunun aile ve köy hayatının anlatıldığı bir çizgi filmidir. Çocukların izlediği Niloya çocuklara doğal hayatı, sevgiyi ve yardımseverliği aşılamaktadır. Niloya, arkadaşları ve ailesinin anlatıldığı bu çizgi filmi kısa zamanda pek çok çocuk tarafından izlenmeye başlamıştır. Bu çizgi filmin farklı konseptlerde oyuncak setlerinin oluşturulması sayesinde, çocuklar hayal gücünü devreye sokarak oyun kurabileceklerdir.

Niloya Oyuncakları ile Çocuklarınızın Bilişsel Gelişimi Desteklensin!

Niloya ışıklı oyuncak, Niloya ile birebir aynı bir görünüm sunması ile birlikte öne çıkmaktadır. Çocukların hayranını olduğu bu oyuncak 40 cm boyundadır. Dış kısmı peluş malzeme içeriği ile kaplandığı için oyuncak oldukça yumuşak bir forma sahiptir. Aynı zamanda antialerjik bir özelliğe sahip olması sebebiyle, ebeveynler tarafından güvenle tercih edilebilecektir. CE sertifikasına sahip olan bu oyuncak ışıklı olduğu için karanlık ortamda farklı bir ambiyans yaratabilecektir.

Aynı zamanda şarkı söyleme özelliği bulunan oyuncak, Niloya’nın en sevilen şarkısını seslendirerek çocukların eğlenmesine yardımcı olur. Niloya oyuncak peluş, bal arısı konsepti ile çocukların beğenisine sunulmuştur. Niloya ile oyun kurulmasına imkan sağlayacak bu oyuncak yumuşak dolgulu peluş içeriğe sahiptir. CE sertifikası ve antialerjik özelliği sayesinde çocukların sağlığını ön planda tutabilecektir. Bu sevimli oyuncak aynı zamanda şarkı söyleyebilme özelliğine de sahiptir.

Niloya ve Arkadaşları ile Çocuklarınız Doyasıya Eğlenecek

Niloya oyuncakları arasında ilgi çeken bir diğer figür Mete’dir. Niloya’nın en yakın arkadaşı Mete figürü 30 cm boyutundadır. Mete’ye dair tüm detaylara ve özgün hatlara sahip bu oyuncak yumuşak dolgusu peluş içeriğine sahiptir. Bunun yanı sıra bu oyuncakta CE sertifikasına sahip olduğu da bilinmektedir. Herhangi bir boya içeriğine sahip olmayan bu oyuncak lisanslı olarak tasarlanmıştır. Bu oyuncağa sahip olan çocuklar Niloya ve Mete ile birlikte, eğlenceli oyunlar oynayabilecektir.

Niloya tospik oyuncak ise 30 cm boyutu ile dikkat çekmektedir. Niloya’nın en çok sevdiği hayvanı olan Tospik, peluş malzemesinden tasarlanmıştır. Her yaştan çocuğa uygun olan bu ürün yumuşak ve sağlıklı yapısı ile ebeveynlerin güvenle tercih edebileceği bir oyuncaktır. Müzikli olması ise çocukların eğlenerek oynamasını kolaylaştırır. Sizde çocuklarınızın Niloya eşliğinde oyun kurabilmesini isterseniz, sayfamızı ziyaret ederek ilginizi çeken ürünlere sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.