• 150TL ve üzeri
  Kargo Bedava
 • 15:00’a kadar
  Aynı Gün Kargo
 • Kredi Kartı İle
  Kapıda Ödeme
Nerf N-Strike Mega Tri-Break Silah
Nerf N-Strike Mega Tri-Break Silah
Nerf N-Strike Mega Tri-Break Silah
Nerf N-Strike Mega Tri-Break Silah
Nerf N-Strike Mega Tri-Break Silah

Nerf N-Strike Mega Tri-Break Silah (NETE0103)

0,00
Para Puan : 0
Fiyat : ₺132,90(KDV Dahil)
Barkod : 5010993447268
₺12,19 'den başlayan taksitlerle

Nerf markasının heyecanını, enerjisini ve tavrını deneyimleyin! Hasbro'nun Nerf blasterleri, Nerf savaşları için en iyi blaster performansını sunar. Nerf N-Strike Mega Tri-Break blaster ile mega boyutta savaşa girin! Tri-Break blaster ile savaşarak Nerf Mega'ya girin! Bu Nerf Mega blaster, 3 adede kadar Nerf Mega Whistler dartı tutan bir ikiye ayrılan namluya sahiptir. Namlu, serbest bırakma düğmesine basarak ve namluyu aşağı doğru döndürerek kolayca açılır. Kapatmak da bir o kadar kolaydır; yerine kilitlenene kadar namluyu yukarı doğru itin. Savaşa hazırlanmak için Nerf N-Strike Mega Tri-Break blaster'ı yükleyin. Namluyu ikiye ayırın ve içine 3 Nerf Mega Whistler dart yükleyin. Namluyu kapatın, patlayıcıyı hazırlamak için pistonu geri çekin ve bir Nerf Mega Whistler dartı ateşlemek için tetiği çekin! Nerf N-Strike Mega Tri-Break blaster, 3 Nerf Mega Whistler dart ile birlikte gelir. Güç için tasarlanan Nerf Mega Whistler dartları ateşlendiğinde havada ses çıkartıyor! Nerf N-Strike Mega Tri-Break blaster ile rekabete karşı mega boyutlu savaşlara katılın! Pakete uçarken ses çıkaran 3 MEGA dart dahil. Pile gerek yoktur. 8 yaş ve üzeri için uygundur.

 • Nerf N-Strike Mega Tri-Break blaster ile rekabete karşı mega boyutlu savaşlara katılın!
 • Savaşa hazırlanmak için Nerf N-Strike Mega Tri-Break blaster'ı yükleyin. Namluyu ikiye ayırın ve içine 3 Nerf Mega Whistler dart yükleyin. Namluyu kapatın, patlayıcıyı hazırlamak için pistonu geri çekin ve bir Nerf Mega Whistler dartı ateşlemek için tetiği çekin!
 • Pakete uçarken ses çıkaran 3 MEGA dart dahil.
 • Kutu Ölçüsü: 33 cm x 30 cm.
Materyal
Plastik
Pil Kullanımı
Yok
Üretim Yeri
Hindistan
Yaş
8+
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.