• 200 TL ve üzeri
  Kargo Bedava
 • 15:00’a kadar
  Aynı Gün Kargo
 • Kredi Kartı İle
  Kapıda Ödeme
LEGO Duplo İlk Tek Boynuzlu Atım 8 Parça oyuncağı
LEGO Duplo İlk Tek Boynuzlu Atım 8 Parça oyuncağı
LEGO Duplo İlk Tek Boynuzlu Atım 8 Parça oyuncağı
LEGO Duplo İlk Tek Boynuzlu Atım 8 Parça oyuncağı
LEGO Duplo İlk Tek Boynuzlu Atım 8 Parça oyuncağı

Lego Duplo İlk Tek Boynuzlu Atım 8 Parça (NET10953)

5,00
Para Puan : 0
Fiyat : ₺148,95(KDV Dahil)
Barkod : 5702016911107

Bu sevimli ve renkli Lego DUPLO İlk Tek Boynuzlu Atım ile küçük bir çocuğa sürpriz yapın! Bu kullanışlı oyuncak, küçük ellerin tutması, takması ve çekmesi için mükemmel olan renkli şekillerle yapılır. Oyunla öğreten oyuncak tek boynuzlu at, hayal gücüne dayalı oyunlarla küçük çocukların ilgisini çekerek temel yapım becerilerini geliştirmelerini, şekilleri ve renkleri öğrenmelerini sağlayın. Tekerlekli vagonlara takılan küçük çocuklara uygun parçalarla tek boynuzlu at treni, oyun olasılıklarıyla dolu. Sette modellerin gerçek boyutlu resimlerini gösteren yapım kartları bulunur, böylece çocuklar parçaları resimlerin üzerine denk getirerek modeli yaparken anne babalar renkleri ve şekilleri öğretebilir. Tren, daha da fazla eğlence için diğer tekerlekli DUPLO oyuncaklara bağlanabilir. Küçük çocuklar için fiziksel eğitici oyuncaklar Lego DUPLO oyuncaklar, okul öncesi yaştaki çocuklara açık uçlu eğlence, kendini ifade ve eğlenerek öğrenme fırsatı sunar. DUPLO oyun setleriyle anne babalar ve küçük çocuklar birlikte oyunların keyfini çıkarırken değerli gelişimsel aşamaları paylaşır. 18 ay ve üzeri çocuklar için uygundur.

 • Bu sevimli ve renkli Lego DUPLO İlk Tek Boynuzlu Atım ile küçük bir çocuğa sürpriz yapın. Bu kullanışlı oyuncak, küçük ellerin kolayca tutup takabileceği ve çekebileceği eğlenceli şekiller içerir.
 • Parçalarla yapılan bir tek boynuzlu at, 2 yıldız, bir gökkuşağı ve çekmeli, tekerlekli 2 ‘vagon' bulunur. Tüm köşeleri son derece pürüzsüz olan şekiller, küçük ellerin tutup takması için mükemmeldir.
 • Çocuklar anne babaları ve bakıcılarıyla yapıp oynarken ince motor becerilerini geliştirir, renkleri ve şekilleri öğrenir.
 • Bu güzel ve dayanıklı oyun seti, 18 ay ve üzeri çocuklar için harika bir doğum günü, yılbaşı ya da sıradan bir gün hediyesidir.
 • Yüksekliği 13 cm, uzunluğu 23 cm ve genişliği 6 cm’dir. Küçük ellerin tutup oynaması için mükemmeldir.
 • Modellerin gerçek boyutlarını gösteren yapım kartları içerir. Çocuklar yaparken yapım parçalarını resmin üzerine koyabilir, yetişkinler de çocukların renkleri ve şekilleri öğrenmesine yardımcı olabilir.
 • Tüm Lego DUPLO oyun setleri, anne babaların ve bakıcıların miniklerle paylaşabileceği açık uçlu gelişimsel oyunları teşvik edecek hayal gücü geniş özelliklerle uzmanca tasarlanmıştır.
 • Lego DUPLO oyun setleri, 1969’dan beri sektördeki titiz kalite standartlarına uygun olarak küçük parmakların kolayca tutup takabileceği ve çıkarabileceği şekilde üretilmektedir.
 • Tüm Lego DUPLO yapım parçaları, katı çocuk güvenliği standartlarına uygun olduğundan emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.
Parça Sayısı
8
Yaş
18 Ay+
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.