• 500 TL ve üzeri
  Kargo Bedava
 • 15:00’a kadar
  Aynı Gün Kargo
 • Kredi Kartı İle
  Kapıda Ödeme
Lego City Yol Çalışması Aracı 58 Parça
LEGO City Yol Çalışması Aracı 58 Parça oyuncağı
LEGO City Yol Çalışması Aracı 58 Parça oyuncağı
LEGO City Yol Çalışması Aracı 58 Parça oyuncağı
LEGO City Yol Çalışması Aracı 58 Parça oyuncağı
LEGO City Yol Çalışması Aracı 58 Parça oyuncağı
LEGO City Yol Çalışması Aracı 58 Parça oyuncağı
LEGO City Yol Çalışması Aracı 58 Parça oyuncağı
LEGO City Yol Çalışması Aracı 58 Parça oyuncağı

Lego City Yol Çalışması Aracı 58 Parça (NET60284)

4,50
Para Puan : 0
Fiyat : ₺192,45(KDV Dahil)
Barkod : 5702016889604

İşte çocukların hayal güçlerini harekete geçirecek eğlenceli bir ödül! Bu Lego CITY Yol Çalışması Aracı oyuncak setinde kepçeli bir önden yükleyici, el arabası, trafik konileri, yol çalışması levhası ve kürek bulunur. Saatler süren yaratıcı oyunlar için içindeki Lego CITY yol işçisi minifigürünü ve fare figürünü eklemeniz yeterli. Akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz Lego Yapım Talimatları uygulamasıyla çocuklar, Lego yapımını çocuk oyuncağı haline getiren inanılmaz yakınlaştırma ve döndürme araçlarıyla interaktif bir yapım rehberi olan Instructions Plus'a da erişebilir. Lego CITY Harika Araçlar oyun setleri, hayal gücünü harekete geçiren özelliklerle dolu kara, hava ve deniz oyuncakları sunar. Çocuklar klasik araçları keşfeder, gerçek hayatı eğlenceli ve heyecan verici bir şekilde betimleyen hikayeler ve senaryolar oluşturabilir. 4 yaş ve üzeri için uygundur.

 • İşte heyecan verici Lego CITY dünyasına ideal bir giriş. Bu oyun seti, gerçek hayattan senaryolara dayalı yaratıcı, bağımsız oyunları teşvik edecek şekilde tasarlanmıştır.
 • Bu Lego CITY Yol Çalışması Aracı oyun setinde bir önden yükleyici, el arabası, trafik konileri, yol çalışması levhası, kürek, işçi minifigürü ve fare figürü bulunur.
 • Çocuklar yol çalışması levhası ve trafik konileriyle istedikleri alanı çevirebilir, önden yükleyicinin kepçesini doldurup devirebilir, yol işçisi minifigürü ve fare figürüyle eğlenceli senaryoları oynayabilir.
 • Lego CITY setleri, çocukların ve büyüklerin birlikte yapma ve oynamanın neşesini keşfetmesini sağlar. Özel Başlangıç Yapım Parçaları ve basit yapım kılavuzları, çocukların önemli yaşam becerilerini adım adım geliştirmesine yardımcı olur.
 • Yapıldığında kamyonun yüksekliği 8 cm, uzunluğu 8 cm, genişliği 6 cm’dir.
 • Setteki aksesuarlara işçinin güvenlik kaskı dahildir.
 • Basit  yapım rehberi ve akıllı cihazlar için ücretsiz! Lego Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan Instructions Plus dahildir. Bu interaktif yapım rehberi, çocukların usta model yapıcılara dönüşmesine yardımcı olur.
 • Lego CITY Harika Araçlar setleri, açık uçlu bağımsız oyunlara esin kaynağı olan özelliklerle dolu binalar, gerçekçi araçlar ve eğlenceli karakterlerle çocukların becerilerini ve özgüvenini geliştirir.
 • Birbiriyle uyumlu ve her seferinde tutarlı bir şekilde takılıp çıkarılabilen Lego yapım parçaları, katı sektör standartlarına uygundur ve 1958’den beri bu hiç değişmedi.
 • Lego CITY yapım parçaları, tüm oyun setlerinin katı global güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.
Parça Sayısı
58
Yaş
4+
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.