1 2 >

Kostüm ve Aksesuarlar

Kostüm ve aksesuarlar çocukların belirli günlerde giymekten hoşlanabileceği, sevdiği karakterlere dönüşebilmelerine imkan sağlayan oyuncak içerikleri arasındadır. Çocuklar animasyon filmi ve çizgi film izlemekten çok hoşlanan bireylerdir. Onlar için günün her saatinde izlenebilen bu programlar zamanın aktif geçirilmesine de yardımcı olur.

Çocuklar severek izlediği karakterlere büyük bir hayranlık duyacaktır. Sevdiği karaktere ait bir kostüm ya da bir aksesuara sahip olmaları ise bir nevi onlara ulaşabilmeleri adına en önemli adımdır. Kostüm ve aksesuarlar özellikle doğum günleri, parti ya da okul için düzenlenen organizasyonlarda tercih edilebilir. Çocukların sevdiği karaktere bürünmesi ise kendini çok daha iyi hissetmesini sağlayacaktır.

Sevimli Erkekler İçin Kostüm ve Aksesuar Tasarımları…

Spiderman geçmişten günümüze var olan ve uzun bir süredir erkek çocuklarını kendine hayran bırakan bir figürdür. Dünyanın iyiliği için savaşan bu figür aslında çocuklara birçok güzel duyguyu aşılamaktadır. Spiderman kostümler bürünmek isteyen erkek çocukları bu kostüm sayesinde kendini daha güçlü, daha cesaretli ve her şeyi başarabilecek güçte hissedebilir. Kusursuzca oluşturulan bu kostüm, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür.

İki parçalı olması sebebiyle giyimi de oldukça kolaydır. Tulum görünümüne sahip bu kostümün birde bez malzeme ile tasarlanan yüz maskesi vardır. Bu maske ince kumaş içeriğine sahip olduğu için sıkmayacaktır. 1. Sınıf malzeme içeriğine sahip ürünün, çocukların sağlığını olumsuz etmesi olanaksızdır. Orijinal bir ürün olması yanında, kalitesini tescil eden CE belgesi de bulunur. Spiderman kostümü için 2-3 yaştan 12-13 yaşa kadar tüm bedenlere ulaşılması mümkündür. Erkeklerin ilgisini çeken bir diğer ürün ise Batman karakteridir.

Bir başka savaşçı adam olan Batman, herkesin korkulu rüyası bir karakterdir. Gücü ve başarılarıyla tanınan Batman, tüm erkek çocuklarını hatta yetişkinleri dahi kendine hayran bırakabilir. Bir doğum günü, özel konseptli bir parti ya da okul organizasyonlarında tercih edilebilecek ürün, tasarım açısından Batman kostümü ile birebir aynıdır. Tek parçalı olarak tasarlanan ürün arka kısmından fermuarla sabitlenebilecektir.

Kumaş içeriği Antibakteriyel olduğu için ebeveynler güvenle tercih edebilir. Batman elbisesinin arka kısmında özel bir pelerin vardır. Pelerin boyun kısmından bağlanarak kullanabilir. İpleri esnek olduğu için çocukları sıkmadan uzun süre kullanılabilir. Batman kostümünde çocukların gerçek bir Batman’a dönüşebilmesi için bez maske aksesuarı yer almaktadır. Süperman çocuk kostümü ise, geleceğin yakışıklı Süpermenleri için tasarlanmıştır.

Tüm özel günler için özel olarak tasarlanan Süperman, kaliteli ve esnek kumaş içeriği ile öne çıkıyor. Esnek yapısı vücudun tamamını sararak rahat hareketi kolaylaştırır. Tulum yapısı bulunan ürün fermuarlarla kullanılabilir. Arka kısmında boyna sabitlenerek kullanılan bir adet pelerin yer almaktadır. Kumaş içeriği Antibakteriyel ve Antialerjiktir. Bu nedenle herkes için rahatlıkla tercih edilebilir. Süperman kostümü için 2-3 yaştan, 11-12 yaşa kadar beden aralığı bulunmaktadır.

Pijamaskeliler Kostümleri ile Çocuklar Gerçek Bir Kahramana Dönüşecek!

Kahraman kostümleri fiyatları ve tasarımları ile öne çıkan ürünlerden bir diğeridir. Pijamaskeliler Kedi çocuk kostümü son zamanlarda çocukların en çok ilgisini çeken tasarımlardan biridir. Pijamaskelilerin yetenekli çocuğu Kedi çocuk, kötülerle savaşırken yaptıkları ile çocukların beğenisini kazanabilmiştir. Takımın en hızlısı olan Kedi çocuk, mavi renkli ve kedi kostümü ile öne çıkıyor.

Tulum şeklinde tasarlanan ürün, yüksek kaliteli kumaş içeriğine sahiptir. Kendine ait birde maskesi bulunmaktadır. Böylece çocuklar tulumu ve maskeyi taktığında tam olarak Kedi çocuğa dönüşüp gecenin en hızlı kahramanı olabilecektir. Beden aralığı oldukça geniş bu ürün sayesinde her çocuk bu kostüme sahip olabilecektir. Pijamaskeliler Kertenkele kostümü ise, kertenkeleyi seven çocuklar için doğru bir seçim olacaktır. Pijamaskelilerin en güçlü üyesi olan Kertenkele tüm kötü karakterlere dersini vermekte ve onları alt etmektedir.

Özel tasarlanmış tulumu ve maskesini takan her çocuk Kertenkele kadar güçlü olabilecektir. Kaliteli kumaş ve özgün tasarımı ile ilgi gören bu ürün, sağlıklı yapısı sayesinde çocukların cilt sağlığını koruyacaktır. Beden aralığının bulunması sebebiyle her çocuk tercih edebilir. Pijamaskeliler Baykuş kız kostümü, kız çocuklarının tercih edebileceği bir üründür. Takımın uçan ve kötü karakterleri alt eden kızı Baykuş kız, tüm kız çocukları içinde bir cesaret örneğidir.

Lisanslı olan bu ürün tulumu, pelerini ve maskesiyle bir arada gönderilmektedir. Özgün hatları ile kullanıcısından tam not alırken, kaliteli kumaşı ile öne çıkmaktadır. Lisanslı olan üründe farklı beden aralıkları da mevcuttur. Kız çocuklarının beğenisini kazanan Elsa kostümü, kız çocuklarının prenses olmasına imkan sağlayacaktır.

Karlar Kraliçesinin güzeller güzeli Elsa’sı olan minik kızlar, görünüşü ile adeta büyüleyecektir. Dantel kumaş ve kar tanesi detayları bulunan ürün tarlatanlı bir elbisedir. Kabarık görüntüsü ile çocuklar adeta bir prensesi andıracaktır. Bunun yanı sıra bir adet taç, eldiven ve asa aksesuarı da kostümle birlikte gelir. Kaliteli malzemesi kanserojen madde barındırmamaktadır. Saten içeriği ile ışıl ışıl bir görünüm sunan ürün, doğum günlerinin aranılan kostümüdür.

Kostüm Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kız çocuklarının sevdiği karakterlerden bir tanesi de Mucize Uğur Böceği kostümü olacaktır. İyilerin dostu olan Mucize uğur böceği, bir grup arkadaşı ile kötülerin neden olduğu sorunları çözümler. Kısa zamanda kızların sevgilisi haline gelen Mucize uğur böceğinin kostümü, çocukları çok sevindiren bir seçim olabilecektir. Kaliteli ve likralı kumaş içeriği ile tasarlanan bu ürün, tulum ve maskeden oluşmaktadır. Antibakteriyel ve Antialerjik kumaş çocuk cildine herhangi bir zarar vermeyecektir.

Solma yapmayan ve kanserojen madde barındırmayan bu üründe her beden aralığını bulabilmek mümkündür. Çocukların çok sevdiği Unicorn kostümü özellikle doğum günü konseptinin aranan ürünleri arasındadır. Bel kısmı lastikli olan ürünün giyimi de oldukça kolaydır. Tarlatan kullanılmış olması ile kız çocukları adeta güzelliği ile büyüleyecektir. Elbisenin üst kısmına unicorn görünümü verilmiştir. Bunun yanı sıra bu elbisenin aksesuarı olan taç, boynuzlu görünümü ile oldukça şıktır.

El yapımı olan ve kaliteli malzeme içeriği ile öne çıkan bu üründe 3 yaştan itibaren beden aralığı bulunabilecektir. Geçmişten günümüze sevilen bir hikaye olan Pamuk Prenses ve yedi cüceler son yıllarda doğum günlerinde kullanılan bir konsept haline gelmiştir. Pamuk prenses kostümleri ile çocuklar güzelliği ile tüm dikkatleri çekmeyi başaran birer prensese dönüşecektir. Karpuz kolları ile oldukça sevimli olan bu elbisenin alt kısmında tütü etek kullanılmıştır.

Tarlatan kullanımı ile elbise kabarık ve şık bir görünüm sunacaktır. Özgün hatları ve en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olması ile dikkat çekmektedir. Payet ve saten kullanılan bu kostümde bir adette taç aksesuar yer almaktadır. Çocukların özel günleri için tercih edilebilecek bu üründe solma ya da çekme olasılığı bulunmamaktadır.

İçerisinde kanserojen madde olmadığı için güvenle tercih edilebilir. Aranan her beden aralığına ulaşılması mümkün olacaktır. Kostümler ve aksesuar ürünleri geniş bir yelpazede çocuklar ve ebeveynlerin beğenisine sunulmuştur. Bunun yanı sıra kostümler ve fiyatları seçilen ürün ve ürünün özelliğine bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Sayfamız üzerinden tüm kostüm çeşitlerini inceleme fırsatı bulabilir, dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.