Jurassic World

Jurassic World, sevilen bir animasyon filmidir. Dinozorların yaşadığı dönemlerden esinlenerek oluşturulan bu filmin özel olarak tasarlanan figürleri yetişkinlere koleksiyon yapabilme imkanı tanıyacaktır. Bunun yanında çocuklarda bu dinozor figürlerini tercih ederek, hiç sıkılmadan oynayabileceği bir oyuncağa sahip olabilecektir. Tüm ince ayrıntılarına düşünülmüş bu oyuncak figürler, kaliteli malzeme içeriğine sahip olması sayesinde güven verebilecektir.

Uygun Fiyat Seçenekleri ile Jurassic World

Jurassic World carnotaurus oyuncak, sevilen karakterlerden Carnotaurus’un figürüdür. Bu figürün ağzı açıp kapanabilecektir. Böylece kişiler herhangi bir aksesuarlarına kolayca takıp yanında gezdirebileceklerdir. Koleksiyon oluşturmak için tercih edilen bu figürlerin tamamında dayanıklı malzemeler tercih edilmiştir. Bu nedenle zarar görmesi olanaksız olacaktır. Sesli ve hareketli olan bu oyuncak, çocuklara ya da yetişkinlere gerçek filmden kesitler yaşatabilecektir.

Jurassic World masasaurus, animasyon filminin en korkutucu karakterlerinden biridir. Mavi renkli görünümü ve devasa büyüklüğü ile dikkat çeken bu dinozor, ağız kısmı açık olarak tasarlanmıştır. Ağız yapısı sayesinde aksesuarlara takılarak da kullanılabilecektir. Kaliteli malzeme içeriği ile tasarlandığı için esnek ve sağlamdır. Sesli ve hareketli formda olan bu oyuncak ortalama 8 cm’dir. Bu nedenle yetişkinler ya da 7 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için tercih edilecektir.

Jurassic World Oyuncakları Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Jurassic World T-rex oyuncak, savaşçı bir dinozor olması sebebiyle çokça hayranı vardır. Özellikle başka figürler ile bir araya getirilerek savaştırıldığında, ortaya oldukça eğlenceli görünümler çıkabilecektir. 7 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygun olan bu ürün 8 cm boyutundadır.

Jurassic World dinozor oyuncakları arasında yer alan Hazine avı serisi, destansı bir hazine arayışının kapılarını çocuklara ve yetişkinlere açabilecektir. İçerisinde yer alan eski video kasetini izleyen dinozorların, en kısa sürede hazineye ulaşmaları gerekecektir. Sıra dışı, maceracı ve aksiyon dolu bir eğlence imkanı sunan bu sette, dinozorlar dışında konseptin oluşturulması için gerekli birçok aksesuar bulunmaktadır.

Jurassic World oyuncak fiyatları ürün ve ürünün özelliğine bağlı olarak değişiklik gösterebilecektir. Sitemiz üzerinden filtreleme butonunu kullanarak markanın ürünlerine ulaşabilir, koleksiyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.