• 150TL ve üzeri
  Kargo Bedava
 • 15:00’a kadar
  Aynı Gün Kargo
 • Kredi Kartı İle
  Kapıda Ödeme
Hot Wheels Track Builder Tasarla ve Oluştur GLC93
Glc87 Hot Wheels Track Builder Tasarla ve Oluştur
Glc87 Hot Wheels Track Builder Tasarla ve Oluştur
Glc87 Hot Wheels Track Builder Tasarla ve Oluştur
Glc87 Hot Wheels Track Builder Tasarla ve Oluştur

Hot Wheels Track Builder Tasarla ve Oluştur GLC93 (NETGLC93)

0,00
Para Puan : 0
Fiyat : ₺107,99(KDV Dahil)
Barkod : 887961836769
₺9,90 'den başlayan taksitlerle
Sepette 10

Yerini al, hazırlan ve Hot Wheels Track Builder ile hayalindeki pisti kur! Track Builder Hız Virajı Paketi 'hızlanma' kategorisindedir ve tüm virajlarda hızı zirveye çıkarır! Viraj Hızlandırıcı, U dönüşlü pistten düz piste uzanan açısıyla parkurlara heyecan katar. Hız Virajı Paketi çocukların pist kurmasını, akrobasi yapmasını ve hızlanmasını sağlayan, 7 farklı parçadan oluşan paketlerdir. hızlanma kategorisi çocuklara, Track Builder dünyalarına ilave edebilecekleri yenilikçi bir akrobasi parçası sunar. Sınırsız sayıda birleşim için diğer Hot Wheels setlerine bağlanabilir (ayrı olarak satılır). Pist kurmasını ve akrobasi kategorisindeki diğer paketlerle birleştirerek eğlenceyi katla veya bu pisti Multi-Lane Speed Box'a veya Üçlü Çember Seti'ne ekle (ayrı olarak satılır). 6 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir. Birbirinden havalı 7 farklı paketin içindeki parçalarla Track Builder ile oluşturabileceğin özgün pistlerin, yapabileceğin akrobasi hareketlerinin ve hız yarışlarının tek sınırı hayal gücün!

 • Track Builder Unlimited Viraj Hızlandırıcı Paketi çoklu hızlandırmayla her virajda hızına hız katar!
 • Bu yeni parçayı ister tek başına kullan ister diğer setlerine bağla! Bir adet Hot Wheels 1:64 ölçekli araç dahildir.
 • Fırlatma gücü olan özgün pistler oluşturmak için diğer setlere ve paketlere bağlanabilir (her biri ayrı olarak satılır).
 • Hediye olarak harika fikirlerini hayata geçirme imkanı verin!
Materyal
Plastik
Pil Kullanımı
Yok
Yaş
6+
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.