Hak- İş Oyuncak

Hak- iş oyuncak markası ile çocuklar hayalini kurdukları tüm oyuncak içeriklerine sahip olabileceklerdir. Oyuncak çocukların günün her saatinde keyifli vakit geçirebilmesine yardımcı olan en önemli unsurlardan biridir. Çocuklara hayal gücünü geliştirebilme fırsatı veren oyuncaklar ince motor becerilerin, el -göz koordinasyonları, dikkat ve konsantrasyon gelişimini destekleyebilecektir.

Birbirinden Farklı Temalı Hak- İş Oyuncakları ile Çocuklarınızı Sevindirin!

Hak- iş oyuncak modelleri arasında yer alan mutfak seti, kız çocuklarının içerisindeki cevheri ortaya çıkarabilecektir. Yemek yapmayı seven çocuklara tercih edilebilecek bu set, 10 parçadan oluşmaktadır. Kahvaltı temalı setin içerisinde tabak, çatal, bıçak, kaşık, sosis ve yumurta yer almaktadır. Sağlam ve yüksek kalitede plastik malzemeden tasarlanan bu seti ebeveynler güvenle tercih edebilecektir.

Küçük parçaların bulunması sebebiyle 4 yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygun olacaktır. Hak- iş aksesuarlı villa ev ise tüm çocukların ilgisini çekebilecek bir üründür. Setin içerisinde demonte bir şekilde villa yer almaktadır. 4 oda ve aksesuarlardan oluşmuş bu set sayesinde çocuklar gün boyu hiç sıkılmadan eğlenceli dakikalar geçirebilecektir. Dayanıklı yapısı sayesinde kırılmalara ve oluşabilecek hasarlara karşı uzun yıllar kullanılabilecektir. 4 yaş ve üzeri tüm çocuklar için güvenle tercih edilebilecektir.

Hak- İş Oyuncak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Hak- iş oyuncak modelleri arasında yer alan ikili manken bebekler, çocukların en keyif aldığı seçeneklerden biridir. Et bebek olarak tasarlanan bu bebekler, yapısı ve sağlamlığı ile öne çıkmaktadır. Bebeklerde tercih edilen ışıltılı ve canlı renkteki elbiselerin yanı sıra saç detayları çocuklar tarafından çok beğenilecektir. Manken bebeklere sahip olan çocuklar gün boyu dilediği oyunu kurarak keyifli zaman geçirebilecektir.

Hak- iş oyuncak markası, inşaat oyunlarından keyif alan çocukları da unutmamıştır. 4 İş aracı taşıyan tır, çocukların severek oynayacağı bir oyuncaktır. Rahat dönen tekerlekleri sayesinde araba taşımak oldukça konforludur. Yüksek kalitedeki plastik malzeme içeriği, dayanıklılığını ön plana çıkarabilmektedir. Sizde Hak- iş oyuncak markasının birbirinden güzel oyuncak modelini incelemek isterseniz, sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.