1

Furreal Friends

Furreal Friends oyuncakları çocukların hayal gücünü geliştirmek amacıyla tasarlanan ürünlerdir. Kız ve erkeklerin temel ilgi alanları göz önünde bulundurularak oluşturulan bu oyuncaklar el becerilerini geliştirirken, muhakame güçlerinin arttırılabilmesine de yardımcı olabilecektir. Bu oyuncaklar aynı zamanda çocukların sağlığını ön planda tutan, herhangi bir kimyasal içermeyen oyuncak türleridir.

Çocuklar İçin Özel Olarak Tasarlanmış Furreal Friends Oyuncakları…

FurReal Friends kedi, çocuklara kedi sahibi olma imkanı sunabilmektedir. Yumuşacık yapısı ile çocukların sevimli arkadaşı bu kedinin karnı doyurulabiliyor, dışarı çıkıp gezdirilebiliyor. Dışarı çıktığında ise kakasını yapabiliyor. Çocuklara güzel bir oyun deneyimi yaşatacak bu sevimli oyun seti içerisinde kedi, kedi maması, mamaları koymak ve kakaları toplayabilmek için bir kürek yer alıyor. Antialerjik yapıda olan bu oyuncak hemen her çocuk için güvenle tercih edilebilecektir.

FuReal Friends köpek, sevimliliği ile tüm çocukların gönlünü kazanabilecektir. Bu köpek sahibi tarafından özel mamasını yiyebilecek ve yürüyüşe çıkabilecektir. Yürüyüşte kakasını yapan köpeğin kakasının toplanabilmesi için özel küreği bulunmaktadır. Bunun yanı sıra oyun setinin içerisinde köpeğe dair aksesuarlar ve mama yer almaktadır. 5-7 yaş aralığındaki çocukların kullanımı için uygun olan bu ürün, herhangi bir kimyasal malzeme içermemektedir. Sağlığı olumsuz etkilememesi nedeniyle ebeveynler tarafından güvenle tercih edilebilecektir.

Furreal Friends Oyuncakları, Modelleri ve Fiyatları

Furreal Friends at, muhteşem güzelliği ile hemen herkesin sevgisini kazanabilecektir. 100’den fazla ses çıkarabilen bu at, başını ve ayaklarını hareket ettirebilmektedir. Bunun yanı sıra kanatlarını çırparak boynuzundaki ışıkların rengini çıkarabilecektir. Türkçe konuşan bu sevimli at çocukların keyifli zaman geçirebilmesine yardımcı olabilecektir.

Furreal Friends ayı, çocukların en sevdiği arkadaşlarından biri olacaktır. Meraklı olan bu ayı çocuklara sarılmaktan çok hoşlanmaktadır. Ayrıca konuşmayı seven, şarkılar söyleyen, yorulup uyuyan sevimli mi sevimli bir ayıdır. Şirin yüz ifadeleri yapabilmesi ise, çocukların çok eğlenmesini sağlayabilecektir. 4 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur. Furreal Friends oyuncak fiyatları, seçilen ürün ve ürün özelliğine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sayfamız üzerinden beğendiğiniz ürünlere uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz. 

Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.