1

Enchantimals

Enchantimals markasında güzelliği ile büyüleyen bebekler ve onların en yakın dostu olan hayvanlar yer almaktadır. Bir çizgi film olan bu seri bebeklerin ağırlıklı olması sebebiyle, özellikle kız çocuklarının severek izlediği içeriklerinden bir tanesidir. Zaman içerisinde bu kadar popüler olması, pek çok oyuncak içeriğinin de ortaya çıkmasını hızlandırmıştır. Markanın oyuncakları sayesinde çocuklar kendi dünyalarında kurdukları kurgu oyunlar ile keyifli bir oyun deneyimi yaşayabileceklerdir.

Çocukların Sevimli Arkadaşları: Enchantimals Ailesi

Enchantimals oyuncakları arasında yer alan Fondue ve faresi, çocukları sevimli maceralara davet edebilecektir. Fondue ve faresi arasında inanılmaz bir sevgi bağı vardır. Birbirini hiçbir karşılık beklemeden seven bu ikili, yaşadıkları iyi ya da kötü her macerada hep yan yana olacaklardır. Büyüleyici saç tasarımları ve aksesuarları ile dikkat çeken bu set, kaliteli malzeme içeriğine sahiptir. 13 cm boyundaki bu figür 4 yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygundur.

Enchantimals bebekleri grubunda bulunan Sprint, geyik figüründe bir bebektir. En yakın hayvan dostu ise sevimli geyiğidir. Aralarındaki sevgi ile dolu dolu maceralara atılan bu ikili, çocukların en yakın arkadaşı olabileceklerdir. İlgi çeken saç tasarımı ve aksesuarları ile öne çıkan Sprint, 4 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olabilecektir. Et bebek yapısında olması nedeniyle uzun yıllar ilk günkü gibi kullanılabilecektir.

Uygun Fiyat İçeriği ile Enchantimals Oyuncakları

Enchantimals evi, çocuklar için dünyanın en eğlenceli yeri olacak. Hemen her şeyin var olduğu bu ev çocuklara kaliteli zaman geçirtebilecektir. 2 katlı bu evin alt kısmında banyo ve mutfak vardır. İkinci kısımda ise salon, yatak odası ve balkon vardır. Bu sıra dışı aksesuarların yer aldığı evde sevimli bebekler dilediği tüm aktiviteleri yerine getirebileceklerdir.

Bu set içerisinde bir bebek, bir ev ve bir hayvan figürü yer almaktadır. Enchantimals baykuş figürü çocukların en çok ilgisini çeken modellerden biridir. Çok sevdiği bebek figürü ile beraber yaşayan baykuş görünümü ile oldukça dikkat çekicidir. Enchantimals bebeği ise renkli kıyafeti ve saçları ile kızların müptelası olacağı bir oyuncaktır. Markanın diğer tüm bebek ve hayvan figürlerine ulaşabilmek için sitemize mutlaka göz atmalısınız.

Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.