• 150TL ve üzeri
    Kargo Bedava
  • 15:00’a kadar
    Aynı Gün Kargo
  • Kredi Kartı İle
    Kapıda Ödeme
Moli Kutulu Eğitici Geometrik Yapılar(EQUİLİBRİO)
Moli Kutulu Eğitici Geometrik Yapılar(EQUİLİBRİO)
Moli Kutulu Eğitici Geometrik Yapılar(EQUİLİBRİO)
Moli Kutulu Eğitici Geometrik Yapılar(EQUİLİBRİO)

Eğitici Geometrik Yapılar (NET01377)

0,00
Para Puan : 0
Fiyat : ₺56,40(KDV Dahil)
₺5,17 'den başlayan taksitlerle

Model kitapçıklarındaki birbirinden zor yapılar dik durmalı ve tamamlandıktan sonra dengede durmalıdır. Hatasız yapabilmeniz için becerilerinizi, dikkatinizi ve üretkenliğinizi göstermeniz gerektiren bir oyundur. Bazı yapıları oluşturmak imkansızmış gibi görünebilir, ancak dikkatle hazırlanan plan ve ince dokunuşlar sonunda şekilleri tamamladığınızda keyifleneceksiniz! Görsel algı, dikkat, geometriksel zeka ve farklı bakış açılarını, odaklanma konsantrasyon, bağlantısal düşünme ve problem çözme becerilerini geliştirir. Mekansal gözlem içeren mükemmel bir oyundur. Bu eğitici oyunda yapbozlar kolay şekillerden başlar ve gitgide zorlaştıkça oyuncular kendi potansiyellerine göre hareket ederler. 3 yaş ve üzeri için uygundur.

  • Görsel algı, dikkat, geometriksel zeka ve farklı bakış açılarını, odaklanma konsantrasyon, bağlantısal düşünme ve problem çözme becerilerini geliştirir.
  • Mekansal gözlem içeren mükemmel bir oyundur. Bu eğitici oyunda yapbozlar kolay şekillerden başlar ve gitgide zorlaştıkça oyuncular kendi potansiyellerine göre hareket ederler. 
Oyuncu Sayısı
1+
Üretim Yeri
Türkiye
Yaş
3+
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.