1 2 3 ... 17 >

Çebitoys

Çebitoys; kaliteli, sağlıklı ve çocuk gelişimi için uygun oyuncak modellerinin tasarlandığı bir markadır. Uzun yıllardır kapsamlı bir hizmet veren Çebitoys çocukların severek oynadığı oyuncaklar sayesinde, büyüme ve gelişim sürecinde olumlu katkılarda bulunmayı hedeflemektedir. Geniş bir ürün yelpazesi bulunan marka sayesinde, kız erkek fark etmeksizin her çocuk ilgisini çekebilecek oyuncak modelini tercih edebilecektir.

Çebitoys Oyuncak Modelleri ile Çocuklar Daha Mutlu, Daha Huzurlu

Çebi oyuncak markasında hemen her ürünün bulunabilmesi mümkündür. Markada bulunan Lego modelleri çocukların ince motor becerileri, el becerileri ve el- göz koordinasyonlarının sağlanmasında oldukça etkilidir. Çocuklar bu oyuncaklar sayesinde dikkat ve konsantrasyon sorunu yaşayan çocukların odaklanma problemi ortadan kaldırılabilecektir. Legonun en önemli avantajlardan biri ise çocukların hayal gücü eşliğinde istediği tasarımları yaratabilmesidir.

Çebitoys oyuncak ahşap bloklar okul öncesi çocuklar için eğitici ve öğretici bir oyun setidir. Kare, dikdörtgen ve üçgen formda tasarlanan bu bloklar çocuklara şekilleri öğretebilecektir. Bunun yanında birbirinden farklı renkler bulunacağı için renkler öğrenilebilecek ve birbirinden ayırt edilebilecektir. Tır tırlı yapıda olmaları sebebiyle çocukların dikkat ve konsantrasyon eşliğinde en doğru şekli bulabilmesine yardımcı olacaktır. Ahşap malzeme içeriği sağlıklı olması nedeniyle özellikle bebek ve okul öncesi dönemde tercih edilmelidir. Yüzey kısımlarından kolayca silinerek dezenfekte edilebilecektir.

Uygun Fiyat İçeriği ile Öne Çıkan Çebitoys Oyuncak Modelleri

Çebi toys peluş oyuncaklar çocuk yetişkin herkesin ilgi duyabileceği oyuncak çeşitleri arasındadır. Yumuşacık yapısı ile çocukların oyun kurmasına yardımcı olan bu oyuncaklar Antibakteriyel yapılıdır. Bu nedenle alerjik bebek ya da çocuklar içinde tercih edilebilecektir. Silinerek kolayca temizlenen bu oyuncaklarda birbirinden farklı karakter seçeneği bulunabilecektir.

Samsun oyuncakçı seçenekleri arasında güvenilir ve kaliteli tek marka olan Çebitoys, eğitici, öğretici, eğlendiren, düşündüren hemen her formda oyuncağı bünyesinde barındırmaktadır. Oyuncakların tamamında çocukların sağlığı ön planda tutulmuş olup, hiçbir oyuncak türünde kimyasal ve kanserojen madde kullanılmamıştır. Sizde ürünlerimizi detaylı olarak incelemek isterseniz, sitemizi ziyaret edebilirsiniz. İlginizi çeken tüm ürünleri sepetinize ekleyerek, uygun fiyat ve ödeme koşulları ile anında sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.