• 150TL ve üzeri
  Kargo Bedava
 • 15:00’a kadar
  Aynı Gün Kargo
 • Kredi Kartı İle
  Kapıda Ödeme
Barbienin Yemek Arabası Oyun Seti
Barbienin Yemek Arabası Oyun Seti
Barbienin Yemek Arabası Oyun Seti
Barbienin Yemek Arabası Oyun Seti
Barbienin Yemek Arabası Oyun Seti
Barbienin Yemek Arabası Oyun Seti
Barbienin Yemek Arabası Oyun Seti
Barbienin Yemek Arabası Oyun Seti

Barbienin Yemek Arabası Oyun Seti GMW07 (NETGMW07)

Fiyat : ₺444,99(KDV Dahil)
₺40,80 'den başlayan taksitlerle

Barbie'nin Yemek Arabası ile yemek pişirmenin keyfine varın. Lezzetli yemekler yapmayı ve müşterilere hizmet etmeyi seviyorsanız, yemek arabasını çalıştırın! Arabada bir ocak ve ızgara, smoothie istasyonu, servis barı ve saklama dolapları bulunmaktadır. Yemek kamyonu ayrıca, bağımsız bir menü panosu, tencere, mutfak eşyaları, servis tepsileri, tabaklar, patates kızartması için bir fritöz, smoothie karıştırıcısı, yiyecekler, çeşniler ve aç bir müşteri için oturma yerleri dahil olmak üzere 30'dan fazla hikaye anlatma aksesuarıyla birlikte gelir. Müşteri yiyecek veya içecek seçimini yaptıktan sonra, Barbie bebek onu kasadan arayabilir. Eğlenceyi canlandırmak için Barbie'nin Yemek Arabası ve 30'dan fazla hikaye anlatma aksesuarını içerir. Özellikle yemek yapmayı, müşterilere hizmet etmeyi ve mutfak becerilerini geliştirmeyi seven 3 yaş ve üzeri çocuklar için mükemmel bir hediyedir. Barbie Bebek dahil değildir. Renkler ve süslemeler değişiklik gösterebilir.

 • Barbie'nin Yemek Arabası ile müşteriler için lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz!
 • Yemek Arabası, yemek hazırlamak ve servis etmek için oyun alanlarına açılır ve bir ocak ve ızgara, smoothie istasyonu, servis barı ve saklama dolapları içerir. Ayrıca bağımsız bir menü panosu, tencere, mutfak eşyaları, servis tepsileri, tabaklar, patates kızartması için bir fritöz, smoothie blenderi, yiyecekler, çeşniler ve aç bir müşteri için oturma yerleri dahil olmak üzere 30'dan fazla hikaye anlatma aksesuarıyla birlikte gelir.
 • Barbie bebek (ayrı satılır), müşterileri için salata, hamburger, taco, patates kızartması ve daha fazlası dahil olmak üzere her türlü nefis yemeği yapabilir. Bir müşterinin siparişi hazır olduğunda, Barbie bebek kasadan çağırabilir.
 • Hikaye anlatma parçalarının bazıları, Barbie bebeğinin gerçekçi oyun için öğeyi tutmasına izin veren klipsli bir özelliğe sahiptir.
 • Kutu Ölçüsü: 46 cm x 27 cm.
Materyal
ABS Plastik
Üretim Yeri
Endonezya
Yaş
3+
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.