1

Babycim

Babycim;  bebekler için özel olarak oluşturulan pek çok oyuncak modelinin yer aldığı bir markadır. Oyuncaklar, çocuklar için eğitici ve öğretici niteliğe sahip unsurların başında gelecektir. Oyuncaklar sayesinde çocuklar dış dünyaya hızlı bir şekilde adapte olabileceklerdir. Adaptasyon sürecinin yanı sıra, bebekler annelerine daha az bağımlı olarak vakit geçirebileceklerdir. Babycim markasında sağlıklı metaryellerden tasarlanan, çocukların ilgisine hitap eden pek çok seçenek bulunabilecektir.

Babycim Oyuncakları Bebekler Daha Mutlu Daha Huzurlu

Babycim Cee ee oyuncu fil, bebeklerin keyifli zaman geçireceği en güzel oyuncak çeşitlerinden bir tanesidir. Bu sevimli filin elleri aşağıdadır. Başlat düğmesine basıldığı andan itibaren ellerini yukarıya doğru kaldırarak çocuklara cee ee yapabilecektir. Bunun yanı sıra bu filin kulakları oynayabilecek ya da Türkçe şarkılar söyleyebilecektir. Türkçe birçok cümle kurarak çocukların ilgisini rahatlıkla çekebilir. Avrupa standartlarında üretilen bu oyunca CE belgelidir. Bunun yanı sıra, antialerjik yapısı tüm çocuklara uyum sağlayabilecek ve kolayca silinerek temizlenebilecektir.

Babycim oyun halısı rengarenk görüntüsü ve işlevselliği ile öne çıkan bir üründür. Bu halıda 3 farklı mod ve 4 farklı müzik seçeneği bulunmaktadır. Hiçbir toksik madde içermeyen bu halı, ebeveynler tarafından güvenle tercih edilebilecektir. Bu oyuncaklar bebeklerin sebep- sonuç ilişkisi kurabilmesini, el- göz koordinasyonu ve motor gelişimini destekleyebilecektir. Çocuklar piyano kısmına ayakları ile vurarak eğlenebilecek, sallanan hayvan figürleri ile hayvanları tanıma fırsatı bulabileceklerdir.

Babycim Oyuncak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Babycim bebek arabası çıngırak seti, bebeklerin yolculuk sırasında sıkılmasının önüne geçebilecektir. Bebek arabasının ön kısmına takılan hayvan figürleri ve birbirinden farklı şekiller oldukça ilgi çekicidir. Bununla oynayan bebekler hayvan şekillerini, şekil farklılıklarını, renkleri algılayabileceklerdir.

Babycim oyuncak ilk denge arabam, bebeklerin yürümesinin kolaylaştırılabilmesi için oluşturulmuştur. Arabanın arka sap aparatından tutarak ayağa kalkan bebekler, bu araba sayesinde dengede durarak yürüyebileceklerdir. Bunun yanı sıra bu arabanın üst kısmında müzik tuşlarının bulunduğu piyano ve telefon yer almaktadır.

Alt kısmında ise çocukların karalayabilmesi için özel yazı tahtası bulunmaktadır. Tüm bu özellikleri ile bu oyuncak çocukların birçok aktiviteyi yerine getirebileceği bir üründür. Babycim oyuncak fiyatları ürün ve özelliğine göre farklılık gösterebilmektedir. Fiyat ve diğer detaylar hakkında bilgi alabilmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.